nasiona marihuany

Dziurki w listkach ! na out

Wyszukiwarka Forumowa:

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. słońce
:arrow: 2. siona
:arrow: 3. ziemia kwiatowa najdrozsza w sklepie ph obojetne (najdroższa nieznaczy ze najlepsza)
:arrow: 4. co 1 tydzien
:arrow: 5. naturalna
:arrow: 6. Biohunmus forte?
:arrow: 7. 37 dni
:arrow: 8. temperatura powietrza jaka jest

Zauwazyłem ze na niektórych listkach porobiły sie takie malutkie dziurki nie mam pojecia co to jest a dodatkowo końcówki niektórych lisci zaczeły usychac ?jezeli ktos wie co jest przyczyna takiego stany to prosze pisac .
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
A jaka woda podlewasz? jak czesto nawozisz?
 
H

haszyszekk

Guest
ANONIM :) napisał:
malutkie dziurki
A nie masz na nich przypadkiem jakichś pasożytów? Może cos ci wyżera te dziórki, liście troche od tego słabną i usychaja im końce...
ANONIM :) napisał:
ziemia kwiatowa najdrozsza w sklepie ph obojetne (najdroższa nieznaczy ze najlepsza)
ph nie jest obojętne :) Następnym razem dodaj do podlewania dolomit, który wyerguluje ph gleby :)
ANONIM :) napisał:
Biohunmus forte
Jest ok, ale moglbyś im jeszcze takie pałeczki nawozowe kupic - są bardzo tanie i starczają roślinie na długo...
ANONIM :) napisał:
7. 37 dni
To już nieźle... pochodowałes ją najpierw w pomieszczeniu pewnie, bo miesiąc temu to było chyba za zimno na kiełkowanie out ;) Jak dawno temu je przesadziłeś na spota?
Moze to pierwsze efekty zmiany klimatu :scratch:
Powodów może być wiele, ale spróbuj zrobić to co ci napisałem i zobaczysz co będzie.
Możesz też zajrzeć na www.haszysz.com i zobaczyć w spisie chorób (jakies niedobory). Może znajdziesz cos co podchodzi pod sytuację twojego drzewka :) pzdr
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
To samo mam, mi dziurki bezczelnie wygryzają mrówki. Normalnie na mojich oczach wpierdlalją malutkie krzaczki. dziurki same sięnie robią, więc to jakieś owady jeśli krzak nie jest za duży to zrób sobie osłonę z 5 L butelki, to osłoni przynajmniej o 30% roślinę bo mrówka i przez takie zasieki przejdzie.
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
art610 napisał:
To samo mam, mi dziurki bezczelnie wygryzają mrówki.

Popatrz dokladni bo pewnie mrowki wcale nie wyjadaja ci dziurek tylko wchodza na krzak bo na nim sa mszyce ktore produkuja mleko ktore jest pokarmem dla mrowek!
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
żadnego badziewia nie widzałem na listkach i pod nimi też nie ,wiec nie mam pojecia co to a poszła na spota jakies 2 tyg temu.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
hbsh, nie radzę Ci podważać stwierdzonych przezemnie faktów, powiedziałem że wpie****ają to wpie****ają, Widziałem sam jak niosła kawalek listka bo te k***y to do gniazda znoszą. a Mszyc na tych krzakach nie ma. A i tak ps. to mszyce matolku nie wydzielają(wydalają,dają, skapują;]) mleka a jeno produkty glukozowe, o mleku to dzieciom w podstawówce gimnazjum opowiadają, choć nie zaliczam Cię wcale do innej niż te grupy społecznej....
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
o kÓrwa!
a ja sobie donniczke na mrowisku postawiłem i te mrówiki sobie włazą do donniczki od dołu prze dziurki maja tam jajeczka i sibie zyja a plant rosnie dobrze i jest duzo wiekszy od innych ale tak niebedzie jutro zadbam o wyprowacke tych po***.anych mrówek ja niebde patrzył jak mi mojego planta wpierdajają w ubiegłym roku miałem mrowisko koło planta to je zapalniczka i dezodorantem spaliłem :silent: teraz tez tak zrobie spalą sie za złe czyny
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
-=*BerniO*=- napisał:
o kÓrwa!
a ja sobie donniczke na mrowisku postawiłem i te mrówiki sobie włazą do donniczki od dołu prze dziurki maja tam jajeczka i sibie zyja a plant rosnie dobrze i jest duzo wiekszy od innych ale tak niebedzie jutro zadbam o wyprowacke tych po***.anych mrówek ja niebde patrzył jak mi mojego planta pier****ą w ubiegłym roku miałem mrowisko koło planta to je zapalniczka i dezodorantem spaliłem :silent: teraz tez tak zrobie spalą sie za złe czyny
TY SADYSTO !!:p :D ale jak sa zle to zabij KILL KILL KILL KILL :D
 
B

blancik5

Guest
moim zdaniem dziurki spowodował konik poly .a propo mrówek z mojej jednej roślinki zrobiły sobie mrowisko po kilku dniach sie przeniosły i roslinka rosnie,ale trzeba uważać jak beda topy mrówki niągnie do słodkich klejących sie żeczy :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół