nasiona marihuany

Dziwna sprawa z kwitnieniem

Wyszukiwarka Forumowa:

ksionszka666

New member
Rejestracja
Cze 2, 2017
Postów
4
Buchów
0
Witam. Mam problem z moją roślinką. Z ziemi wyszła 5 lutego, więc spory czas temu. Miała rosnąć przez 60 dni, ale znacznie się to przeciągnęło. Jest to automat AK47. Wiem też, że może nie mam najlepszych warunków, a do tego robię to pierwszy raz, ale spodziewałam się, że i tak będzie to lepiej wyglądało. Na początku rosła normalnie, chociaż może troche wolno. Długo czekałam na kwitnienie, a jak już przyszło, to nie wygląda to jakoś super. Nie pamietam kiedy dokładnie zaczęła kwitnąć, ale ponad miesiąc to już na pewno. A teraz mam wrażenie, że już się w ogóle nie zmienia. Na górze wygląda lepiej, włoski tam też już są brązowe. Ale na dole wygląda jakby była we wcześniejszej fazie kwitnienia. Przestałam ją nawozić już jakiś czas temu, bo spodziewałam się, że niedługo jednak będą żniwa. Lałam jej Planton K, a we wcześniejszej fazie BioHumus.
Jeśli chodzi o warunki, to rośnie w boxie w namiocie, musiałam dorobić górę z kartonu bo wyrosła za bardzo. Oświetlenie to panel led o mocy 25w, a do tego żarówka LED 10w. Niestety panel zaczął się psuć i świeci pulsacyjnym światłem. Czy to jej zaszkodzi? Robi tak już koło miesiąca, ale nie mogę teraz nic z tym zrobić.
Wentylacje ma dobrą, podłączony wentylator jak do komputera. Światło zapalane 12/12. Podlewana Kingą Pienińską.
Co mam z nią zrobić? Zaczekać jeszcze, czy jednak ściąć?
clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif
 
M

mlodygru

Guest
No skoro panel ci tak mruga no to się nie dziw że roślina nie rośnie...nic z tego nie będzie jak nie wymienisz światła. Daj foty. Automata nie przełączasz na 12/12! Oj sporo poczytać musisz. A jakie masz ph ??
 

ksionszka666

New member
Rejestracja
Cze 2, 2017
Postów
4
Buchów
0
Wrzucę linki, aby nie rozsadziło strony

zdjęcia wrzucamy do galerii forumowej
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
R

ruski wentylator

Guest
duzy problem to ze przelaczylas automata na 12/12, no i to mryganie niepotrzebne, pomysl o nowym swietle

daj im dobre swiatlo i trochę czasu , na razie nie scinaj,niech trochę pozyje i odbije , pobserwuj rosline i wtedy decyzja o zniwach,
daj zdjecie jakies
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
mlodygru Ci już odpowiedział, ja dodam że nie sugerował bym się tym co pisze producent odnośnie ,, od kiełka do zbioru w 60 dni ".
Mi osobiście ostatni krzak który ściąłem kilka dni temu Autopilot XXL, który wg. producenta miał rosnąć 60-65 dni, przekroczył 100 dni i dopiero został ścięty.
 
R

ruski wentylator

Guest
niepotrzebnie przeloczone na 12/12, no i to mryganie
załatw jakies lepsze zrodlo swiatla, daj jej trochę czasu , poobserwuj i wtedy decyzja o zniwach

daj zdjecie jakies...
 
M

mlodygru

Guest
No mój AK 47 tez już ma 90 dni;)

---------- Post Zaktualizowany 10:26 ---------- Data pierwszego postu 10:24 ----------

I podejrzewam że mówisz o włoskach preflowerach że są brązowe... ale to nie one mają być brązowe tylko te kryształki na liściach, a właściwie kwiatach czyli trichomy. Bez kupy ich nie zobaczysz... przełącz światło na 18/6 i najlepiej wymień ten panel nawet na cfl tornado
 
R

ruski wentylator

Guest
nie patrzcie co pisze producent, to czysty marketing dla zysku ( chodzi mi o czas ,ilość itp.)
a pozatym oni pisza to na podstawie doswiadczen z upraw laboratoryjnych gdzie WARUNKI SA LEPSZE OD IDEALNYCH !!!!
 

ksionszka666

New member
Rejestracja
Cze 2, 2017
Postów
4
Buchów
0
clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif


Lupę mam, tylko właśnie problem jest z tym, że tak nierównomiernie rośnie. Postaram się zrobić coś z tym światłem
 

ksionszka666

New member
Rejestracja
Cze 2, 2017
Postów
4
Buchów
0
clear.gif


clear.gif


1.jpg


---------- Post Zaktualizowany 21:48 ---------- Data pierwszego postu 21:18 ----------

Sorry, od początku próbuję dodać zdjęcia, ale się nie dołączają. Nadrobię to
Zamowilam juz

---------- Post Zaktualizowany 22:00 ---------- Data pierwszego postu 21:48 ----------

Zamowilam juz 2 clf tornado i postaram sie, zeby lepiej to wyszlo. Dzieki za pomoc w kazdym razie. A to swiecenie 12/12 wzielo sie z tego, ze znalazlam na paru stornach informacje o tym, ze jesli nie kwitnie, to powinno sie ja tak zostawic.
9MomEuP.jpg

RY6a6Lg.jpg
 
M

mlodygru

Guest
12 h ustawiasz jak masz roślinę pelnosezonowa. W auto lecisz albo 18/6 albo 20/4
 

biosqn

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2011
Postów
33
Buchów
0
jak nie kwitnie to zostawisz ją w spokoju i czekasz aż zacznie pod 18/6 lub 24/4 gdy podrośnie dzięki czemu da większy plon
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół