nasiona marihuany

Dziwne zmiany na liściach

Wyszukiwarka Forumowa:

SavageHush

Active member
Rejestracja
Gru 2, 2017
Postów
40
Buchów
0
Powitać wszystkich. Mam pewien problem otóż Moje roślinki mają coś koło 3 tygodni od wykiełkowania i na jednej zaczęły następować dziwne zmiany na liściach na początku były nikłe lecz teraz sie pogarsza. Lampka to 85w świetlówka, ale już zakupiłem lampę CFL Dual 125 W. Rośliny mieszczą się w Grow boxie Diamond Room 30x30x70. Nasiona Green AK XL od Zambeza Seeds.

Tutaj zdrowa roślinka :
IMG_0059.JPG



Tutaj ta "chora :
IMG_0063.JPG


Ziemia i nawóz : Biobizz Lightmix, Biobizz Biogrow 2ml/l
 

Wujekzlo

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
47
Buchów
0
Jakie ph wody wlewasz tam do nich ? daj im troche odsapnac od wody bo na cfl nie trzeba tyle lac co na hps .. jesli za 2 dni bedzie sie pogarszac podrzuc dolomitu zeby ustabilizowac moze ph bo na wczesniejszym projekcie mialem tak samo z jednymi jasne liscie na gorze itp i wlasnie przyczyna bylo ph
 

SavageHush

Active member
Rejestracja
Gru 2, 2017
Postów
40
Buchów
0
Jakie ph wody wlewasz tam do nich ? daj im troche odsapnac od wody bo na cfl nie trzeba tyle lac co na hps .. jesli za 2 dni bedzie sie pogarszac podrzuc dolomitu zeby ustabilizowac moze ph bo na wczesniejszym projekcie mialem tak samo z jednymi jasne liscie na gorze itp i wlasnie przyczyna bylo ph



Kranówka odstana 24h z 2ml BioGrow na 1l wody. Podlewałem co drugi dzień, ale dziwne że druga roślinka jest zdrowa.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Lej wodę jak medium wyschnie, wręcz trochę się przesuszy. Weź doniczke po podlaniu do ręki, zapamiętaj mniej więcej wagę i podlej dopiero, kiedy bedzie znacznie lżejsza. I wilgotność musisz niestety ogarnąć. Te 40% to jest totalne minimum
 

SavageHush

Active member
Rejestracja
Gru 2, 2017
Postów
40
Buchów
0
Czy mama się zacząć tym martwić? Drzewko rośnie już z tym na liściach.

Tu zdrowa:

OG_Bubble_Gum.JPG



Chora:

Green_AK_XL.JPG
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
pokarz aktualne zdjęcie
Wydaje mi się że ktoś usuwa posty.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Dość spore odstępy między węzłami. Jeżeli chodzi o te przejaśnienia to nic strasznego.
Pozdro [MENTION=86966]SavageHush[/MENTION]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół