nasiona marihuany

dziwny kolor topów

Wyszukiwarka Forumowa:
T

tiger

Guest
mam jack herrer powinna dojsc gdzies za miesiac.topy są nieduze ale kolor tirchomów jest fioletowo brązowy a nie jak biały przy mlodych topach czy mozliwe ze roslina juz mi dojzewa? a topy niesą zbite tylko luzne... ktos kiedys dawał na forum foto na ktowym byl kolor tirchomow jak sa juz dojzałe i wlasnie to było to polowa wieksza tirchomow jest tak jak na foto na miejscu 3 i 4 czesc nawet jest lekko zaschnieta jak na foto 4 czy scinac rozline? Foto w zalączniku
 
S

sdfsdf

Guest
ja tak mialem gdy mialem za mala doniczke :/ moze masz podobny problem?:p
 
R

rasta

Guest
tiger napisał:
ktos kiedys dawał na forum foto na ktowym byl kolor tirchomow jak sa juz dojzałe i wlasnie to było to polowa wieksza tirchomow jest tak jak na foto na miejscu 3 i 4 czesc nawet jest lekko zaschnieta jak na foto 4 czy scinac rozline? Foto w zalączniku
pragnę zauważyć, że to co jest na zalączonej fotce to są kwiaty a nie trichomy. jeśli o kwiatostan ci chodzi to wloski mogą się zrobić brązowe z różnych przyczyn tj. suche powietrze, zle nawożenie, zbyt sucha ziemia, choroba. zmiana koloru wlosków na kwiatach nie zawsze oznacza że roślina dojżewa.
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
rasta napisał:
zmiana koloru wlosków na kwiatach nie zawsze oznacza że roślina dojżewa.
to czym sie kierować żeby być pewnym co do zbiorów?
 
R

rasta

Guest
stryju napisał:
to czym sie kierować żeby być pewnym co do zbiorów?
przede wszystkim czasem trwania fazy weg., potem dopiero kolorem wlosków. jesli chcesz jeszcze dokladniej okręślić czas zbioru patrz na trichomy.
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
rasta napisał:
przede wszystkim czasem trwania fazy weg., potem dopiero kolorem wlosków
faza weg do kolorów włosków ma sie jak piernik do wiatraka. przecież kwiaty (włoski) pojawjają sie dopiero w fazie flo. i to też po jakimś czasie. a mi chodzi o sam dzień zbiorów już po kilku tygodniach flo
 
R

rasta

Guest
stryju, sluszne sprostowanie.sorry mialem oczywiście na myśli flow .

tak czasami mam jak nie myślę co piszę. ale to tylko na tripie, hehe....

[ Dodano: 2006-07-30, 21:18 ]
stryju napisał:
a mi chodzi o sam dzień zbiorów już po kilku tygodniach flo
wlaśnie. zmieniając fotoperiod możesz w przybliżeniu przewidzieć czas zbiorów, licząc sobie tygodnie.
 
H

haszyszekk

Guest
stryju, weź kup lupe i obserwuj trichomy... jak będą mleczne to ścinaj. pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół