nasiona marihuany

Dziwny nawoz!

Wyszukiwarka Forumowa:

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Witam, dostalem od znajomego z niemiec 1,5 litra dziwnej substancji, smierdzi jak mocz polaczony z miodem albo karmelem, znajomy twierdzi ze niemcy cysternami to wylewaja na pola i ze rosliny po tym dostaja kopa. Zapytalem z czego to robia i powiedzial ze z bio paliwa albo z coca coli i redbulla. Czy ktos sie spotkal z czyms takim? Narazie zastosowalem u toslin ozdobnych wiec zobacze czy warto.
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Lej lej a za miesiąc twojej Mary urosną nogi, ręce i głowa i powie : "od teraz to mój dom. Albo wypie****asz albo zostajesz i to ja cię tu będe hodować" :D
A tak serio to chętnie sie dowiem jak to działa :) Napisz coś więcej jak zauważysz efekty
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Wstaw zdjęcie tego nawozu tzn skład

Jakbym mial etykiete to bym sie nie pytal. Mam to w butelce po mineralnej, on to kupil od goscia co to rozwozi i mu mowil ze albo z kukurydzy na bio paliwo albo z resztek produkcji coli i redbulla.
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
No to jeszcze znajomy niech Ci poda w jakim stężeniu i jak często podlewać. No i czy to na weg czy flo
 
L

Lord of Bhang

Guest
Jakbym mial etykiete to bym sie nie pytal. Mam to w butelce po mineralnej, on to kupil od goscia co to rozwozi i mu mowil ze albo z kukurydzy na bio paliwo albo z resztek produkcji coli i redbulla.

To polej pod jednego i h*j.. Zobaczysz czy to coś daje, daj przypuśćmy na 1 łyżeczkę na 2 l i zobacz SE...
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Daj zdj do porównania jak masz zamiar lać ten koks pod jakiegoś krzaczka
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Dawkowanie 1l / 10l wody. Myslalem ze ktos sie spotkal z tym nawozem ale coz, jestem fanem organiki i nie wleje tego do mj ale do ozdobnych jak najbardziej :) sadze ze to na bazie melasy z czyms smierdzacym. Na dniach wytestuje na dwoch roslinach dla porownania.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Dawkowanie 1l / 10l wody. Myslalem ze ktos sie spotkal z tym nawozem ale coz, jestem fanem organiki i nie wleje tego do mj ale do ozdobnych jak najbardziej :) sadze ze to na bazie melasy z czyms smierdzacym. Na dniach wytestuje na dwoch roslinach dla porownania.

Daj znać jak wytestujesz czy to coś daje na tych ozdobnych haha :D
 

ja złodziej

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
65
Buchów
0
co wali moczem
podlewa się na koniec flo żeby zasuszyło i przyspieszyło
hmm może ku**a randap
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
cole robi sie z fermentowanego cukru ( zepsutego ) abo odpadow z cukrowni np z buraka cukrowego albo po hamerykansku z kukurydzy (syrop glukozowo-fruktozowy)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół