nasiona marihuany

dziwny sen

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
w kanciapie chyba o wszystkim mozna pisac wiec ja chcialbym przedstawic swoj sen z tej nocy co byla.
Otoz zaczal sie dziwnie bo wpadlem do swojego pokoiku i zobaczylem mojego kolege z klasy siedzacego i trzymajacego doniczke w ktorej rosla MJ ale byla bardzo dziwna bo miala na gorze taki korek jakby od napoju a w nim dziurki i jakby ta cala roslinka oddychala bo sie przeginala cala w gore i w dol, zaczolem ja ogladac i kiwnolem do niego reka tak zeby szedl za mna i nagle znalezlismy sie na moim spocie przy foli, i co sie okazalo bylo i duzo moich kolegow i tez ojciec z jednym znajomym dla ktorego zaczol pokazywac moje roslinki potem wszedlem tam do foli i zobaczylem ze na jednej roslince byly juz nasionka i je wyrywalem a z wygladu przypominaly nasiona rzodkiewki ktora niedawno sadzilem a na drugiej roslince meskiej widzialem ogromne jajka jedno z nich zerwalem i po nacisnieciu wytrysnelo cos, ostro sie wkurzylem chyba bo szybko przez to wyszedlem z niej zaczolem cos gadac do swoich znajomych i sie skonczyl SEN

normalnie pierwszy raz taki mi sie przytrafil sen o MJ a wy mieliscie tez jakies takie dziwne z nia zwiazane z swoimi sadzonkami :)?
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
no ja mialem kiedys ze mi roslinki uschly i wogole jakies takie bzdury
 
S

sdfsdf

Guest
a mi sie snilo ze bakalem z Papiezem JPII ;] chwalil siuwarek hehe ;]
ja duzo juz mialem takich snow :p
 
D

delete

Guest
nom z usychaniem roslinek to mialem jakies 2 tygodnie temu rowniez
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Taki w miare typowy sen nawet:p mi si ekiedys snilo ze mi szkiely wjechaly na miejscowke i boxa wyczaily... obudzilem sie zlany potem hehe
Ale to jest ch*j wczoraj (czy tam dziisja) mi si eśniło że mnie słoń dusił... i to ku**a ręką hehe
Pozdro
 
S

sdfsdf

Guest
Jendrol, masz za***iste sny :D
ja to czesto mam sny ze bakam wszedzie i z kazdym ;] i to misie podoba :p
 
D

delete

Guest
i znowu sen mialem w ta noc tymrazem mi sie snilo ze ojciec wykopal mi z foli moje roslinki, wsadzil je normalnie na podworko niedaleko a folie przeniusla jakies 10 metrow przed , siedzialem w niej z kumplem i wszystkie sciany byly pozaslaniane a i tak swiecilo na nas slonce z gory ale to takie bardzo mocne i taki to byl sen jakies jaja normalnie :O
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
JA mialem sen ze korzenie MJ rozwalily doniczke i zaczely wchodzic w ziemie i do tego snily mi sie szybko kielkujace roslinki
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
a mi sie sniło, że mnie paskudnie suszyło i lazilem od sklepu do sklepu i nie moglem piwa nigdzie kupic, bo albo nie mieli, albo bylo w ch*j drogie, albo sklep byl zamkniety...
Obudzilem sie i mnie suszylo jak sk***ysyn...

Dobra starczy tych snow, bo to glupie w ch*j wsumie :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół