nasiona marihuany

Dziwny Zapach

Wyszukiwarka Forumowa:

okocim33

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2013
Postów
58
Buchów
0
Witam, moje pomidory zaczęły kwitnąć (12 dni temu). Strasznie dziwnie śmierdzą, dość nieprzyjemnie. :zombi: Czym to może być spowodowane? Śmierdzą tak od ok. 10 dni

---------- Post Zaktualizowany 23:33 ---------- Data pierwszego postu 23:08 ----------

Dodam, że odmiany to Auto AK i Auto Power
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
opisz jakoś ten zapach, możliwe że to zapach konopii

pozdrawiam
 

okocim33

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2013
Postów
58
Buchów
0
opisz jakoś ten zapach, możliwe że to zapach konopii

pozdrawiam

Serio? ;) Nie, zapach przypomina jakby mocz jakiejś zwierzyny ...

---------- Post Zaktualizowany 23:55 ---------- Data pierwszego postu 23:48 ----------

Czy ten zapach przeminie ? :(
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Ze 2 lata temu trymowałem przez kilka godzin temat z 3 krzaków- im dłużej trymowałem tym bardziej byłem przekonany że bardziej wali benzyną niż ziołem także odklej nos od krzaka i na chwile... - a tak na serio , uspokój się - pewnie wszystko jest w porządku ale sprawdzaj temat
 

okocim33

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2013
Postów
58
Buchów
0
Ze 2 lata temu trymowałem przez kilka godzin temat z 3 krzaków- im dłużej trymowałem tym bardziej byłem przekonany że bardziej wali benzyną niż ziołem także odklej nos od krzaka i na chwile... - a tak na serio , uspokój się - pewnie wszystko jest w porządku ale sprawdzaj temat

Ale nawet nie czuć zioła ... w tym problem xD
 

wujek_ben

Member
Rejestracja
Lip 7, 2017
Postów
6
Buchów
0
otrymuj wysusz będziesz miał swój zapach
jak będziesz kiedy trymowac purpla albo diesla to zobaczysz co to za smród benzyny
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Serio? ;) Nie, zapach przypomina jakby mocz jakiejś zwierzyny ...

Może jakiś samiec alfa w dresie z trzema paskami zaznaczył swoje terytorium żeby ostrzec Cię że tu był :D
a tak poważnie to pewnie jesteś nadwrażliwy. To dopiero początek flo, zapach się zmieni pewnie jeszcze kilka razy ;p
 

okocim33

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2013
Postów
58
Buchów
0
Przed początkiem kwitnięcia rośliny pachniały tak jak miały pachnąć, ich zapach się zmienił nagle w którymś dniu :)
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
obstawiam że jakiś kot lub coś w tym stylu oszczało ci krzaka w celu oznaczenia terytorium
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół