nasiona marihuany

E papieros - jak to działa

  • Autor wątku Usunięty 78119
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 78119

Guest
Mi chodzi o VAPO wlasnie zeby to zjarac SCUN a jak to stoi cenowo jestes w stanie cos powiedziec?
 

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Rejestracja
Lut 26, 2021
Postów
1,936
Buchów
1,244
O paleniu olejkow z vapo ci nie doradze pale tylko susz z olejkami za duzo roboty, napewno jest tu ktos kto ci doradzi ale do olejkow trzeba juz cos lepszego i zalezy czy chcesz przenosny czy stacjonatny vapo. Ja uzywam smono 3 za niecale 300zl do lejkow slabo sie nadaje ale dla mnie starcza i jestem zadowolony choc z niego ciezko wydusic duza chmure ale i tak najbardziej lubie zapalic tradycyjnie
https://www.google.com/search?q=smo...ndroid-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
Ogolnie najbardziej lubie vapo szczegolnie za to, jak palisz w miejscu publicznym, oczywiscie susz(olejkow nie palilem) to tylko czuc pierwsze 2 buszki i to jak parą dmuchniesz w twarz potem czuc tylko tak jakby sianko chociaz sporo zalezy tez od suszu

Na youtubie powinny byc tez filmiki z testow vapo
 
Ostatnia edycja:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Mi chodzi o VAPO wlasnie
A w pierwszym poście masz filmik z e papierosem, także nieźle. Sam nie wiesz czego chcesz. O vaporyzerach to tu pełno tematów, trzeba było poczytać to co już na forum jest. A najlepiej to nie ćpaj bo w bani musisz mieć niezły przeciąg.
 
U

Usunięty 78119

Guest
W zwiazku z czym sugerujesz , ze ktos ma przeciag w bani ?

Bo zadaje pytanie na forum ?
Moze nie jestem takim starym z***anym cpunem jak Ty i nie wszystko na ten temat wiem.

Od 11 lat jestem programista PHP oraz C , zarabiam w dunskiej firmie po 10-15 tysiecy plnow miesiecznie pracujac czesto po 3-4 h dziennie od pon do piatku.

Pale 1-2 buszki dziennie dla poprawy humoru.

W zwiazku z tym , ze na rejonie pojawil sie Olej THC i chcialem sie o tym wiecej dowiedziec twierdzisz , ze jestem glupi lub nie jestem ogarniety bo zjadlem 2 militry oleju , ktory testowala masa osob ?
Rozpędz się zapie**** z bani w scianę i chwile pomysl.



Wie ktos moze jak sprawdzic czystosc takiego oleju ?
Bo jesli chodzi o banie to zwykle dobre palenie holenderskie jest nieco gorsze niz tej olej.

Ziolo trzyma 1,5h a olej 4h.
Jest drozszy , ale teoerytycznie zdrowszy dla organizmu niz palenie , tymbardziej , ze nie pale papierosow.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Moze nie jestem takim starym z***anym cpunem jak Ty i nie wszystko na ten temat wiem
Po poprzednich postach to jestem pewny że masz max 16 lat i ćpasz wszystko co ci kumple z dilusem w mordę wcisną, byle była bomba. Faktycznie nie masz pojęcia o konopiach...

Od 11 lat jestem programista PHP oraz C , zarabiam w dunskiej firmie po 10-15 tysiecy plnow miesiecznie pracujac czesto po 3-4 h dziennie od pon do piatku
Takich zarobasów niby inteligentów to forum już setki przerobiło i nic po nich nie pozostało. Każdy burak może w necie z siebie robić kogo chce. Ośmieszasz się, nie zyskasz w ten sposób grupy wsparcia.
Pale 1-2 buszki dziennie dla poprawy humoru
Jeszcze wczoraj twierdziłeś że jesz co ci dadzą. Szybka zmiana taktyki. Typowe dla 16latków. Teraz panie geniuszu jeszcze raz zobacz filmik który sam wkleiłeś i weź ten rozpęd na ścianę. Taki programista, znawca, a nie umie czytać ze zrozumieniem??? W tym dziale większość tematów jest o vaporyzerach, nie trzeba w takim przypadku zakładać o e-papierosach o których nic nie wiesz,zresztą tak jak o vapo...
Ile musiales na raz zjesc , zeby miec dobra banie ?
Ja zeby miec porzadna banie taka jak z bonga musze tego opierdzielic 6 kropelek nawet do 8 , ale bania jest z 3-4h porzadna naprawde.
To wyjaśnia te twoje 2-3 buchy dla lepszego humoru. Mi humor już poprawiłeś, teraz spróbuj do monaru karierę robić
 
U

Usunięty 78119

Guest
Zapraszam na mazury okolice olsztyna chetnie sie z Toba spotkam i obgadam sprawe.
Zobaczymy jaki jestes kocur bo naprawde takie wypowiedzi w necie sa tak ku**a zalosne.
Nie wnosisz nic do tematu lub nie masz o tym pojecia zamilknij a nie sie wypowiadasz.
Nie rozumiem tego , chcesz mnie umoralnić ?
Przeciez przyznalem Ci racje , ze nie wiem co tam jest wiec nie drąż dalej.

Mam 31 lat i pamietaj nie kazdy jarajacy musi byc nieudacznikiem tak jak Ty :D

Teraz jestem programista wczesniej prawie 8 lat prowadzilem duza strona internetowa , swoja , biznes sie ***ał czasy sie zmienily i trzeba zapie****ac przed kompem oczy niszczyc.
Wczesniej pracowalem po 2-3 h w tygodniu i zarabialem na stronie jeszcze wiecej niz zarabiam teraz.

Polska cebulacka mentalność osoby , ktora nic w zyciu nie osiagnela.

Co do zalozenia tematu to chodzilo tu o to , zeby porozmawiac na temat tego oleju i palenia go bo nie mam o tym pojecia.
Nie jestem moze tak doswiadczonym cpunem jak Ty.

Co do tego , ze wszystko wcisna w morde , hodowalismy prawie 4 lata ziolo na lampach 1200 wat hps.
Nie hodujemy bo za duzy przypał wiec nie mow mi , ze wiem malo o konopiach bo chyba wiem o nich wszystko co mozliwe od nasionka az po curring.

Diler , u ktorego sie zaopatrujemy ma tylko holenderskie odmiany, nie hodowane w szopce pod lampa tylko z holandi po curringu , wyk***iste ziolo po 25zl przy 10 gdzie ludzie potrafią kupić sztuke za 50zł wiec utkaj piz*e jak nie wiesz z kim rozmawiasz :)
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Panowie to nie jest temat kto jest większym kozakiem, tylko o e-papierosach. Idźcie złapcie po buchu i przeczytajcie swoje posty jakie głupoty piszecie.
 
U

Usunięty 78119

Guest
Masz rację bez bucha czesto sie pie****ca dostaje jak ktos probuje Ci wmowic jakies glupoty :D np. ze masz 16 lat :D
Sory za offspam .

jesli ktos mial w ostatnim czasie w polsce stycznosc z olejkiem thc to moze sie wypowiedziec bo pewnie zrodlo jest podobne nigdy sie z olejem w pl nie spotkalem stad moje zainteresowanie tematem bo sam olej kopie wysmienicie ;-)
 
U

Usunięty 65798

Guest
Masz rację bez bucha czesto sie pie****ca dostaje jak ktos probuje Ci wmowic jakies glupoty :D np. ze masz 16 lat :D
Sory za offspam .

jesli ktos mial w ostatnim czasie w polsce stycznosc z olejkiem thc to moze sie wypowiedziec bo pewnie zrodlo jest podobne nigdy sie z olejem w pl nie spotkalem stad moje zainteresowanie tematem bo sam olej kopie wysmienicie ;-)
ja miałem ostatnio styczność z liquidem THC.
kartridz-thc-2.jpg
 
U

Usunięty 78119

Guest
Mam pytanko.

Ile zaplaciles za 1ml lub 5 ml ?

Sam robiles ten luquid czy kupiles gotowy ?

Czy kop , ktory po tym odczuwasz jest bardziej "odmulony" niz ze standardowego ziolka ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

HaziBanani

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2017
Postów
31
Buchów
74
Siema ja też sie zapotatzyłem w coś takiego jak ziomek wyżej tyle że to nie liquid tylko bho albo wax?? W kazdym badz razie jutro dokupie dół do tego, kolega dzis załadował w dół od e papierosa i sie paliło normalnie tylko max10-11 wat



Kupiłem gotowy, pół grama jest w środku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół