• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

E papieros - jak to działa

Barek

Active member
Buchów
2
Zapraszam na mazury okolice olsztyna chetnie sie z Toba spotkam i obgadam sprawe.
Zobaczymy jaki jestes kocur bo naprawde takie wypowiedzi w necie sa tak kurwa zalosne.
Nie wnosisz nic do tematu lub nie masz o tym pojecia zamilknij a nie sie wypowiadasz.
Nie rozumiem tego , chcesz mnie umoralnić ?
Przeciez przyznalem Ci racje , ze nie wiem co tam jest wiec nie drąż dalej.

Mam 31 lat i pamietaj nie kazdy jarajacy musi byc nieudacznikiem tak jak Ty :D

Teraz jestem programista wczesniej prawie 8 lat prowadzilem duza strona internetowa , swoja , biznes sie urwał czasy sie zmienily i trzeba zapierdalac przed kompem oczy niszczyc.
Wczesniej pracowalem po 2-3 h w tygodniu i zarabialem na stronie jeszcze wiecej niz zarabiam teraz.

Polska cebulacka mentalność osoby , ktora nic w zyciu nie osiagnela.

Co do zalozenia tematu to chodzilo tu o to , zeby porozmawiac na temat tego oleju i palenia go bo nie mam o tym pojecia.
Nie jestem moze tak doswiadczonym cpunem jak Ty.

Co do tego , ze wszystko wcisna w morde , hodowalismy prawie 4 lata ziolo na lampach 1200 wat hps.
Nie hodujemy bo za duzy przypał wiec nie mow mi , ze wiem malo o konopiach bo chyba wiem o nich wszystko co mozliwe od nasionka az po curring.

Diler , u ktorego sie zaopatrujemy ma tylko holenderskie odmiany, nie hodowane w szopce pod lampa tylko z holandi po curringu , wykurwiste ziolo po 25zl przy 10 gdzie ludzie potrafią kupić sztuke za 50zł wiec utkaj pizde jak nie wiesz z kim rozmawiasz :)

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Buchów
1,764
Odznaki
4
Panowie to nie jest temat kto jest większym kozakiem, tylko o e-papierosach. Idźcie złapcie po buchu i przeczytajcie swoje posty jakie głupoty piszecie.

Barek

Active member
Buchów
2
Masz rację bez bucha czesto sie pierdolca dostaje jak ktos probuje Ci wmowic jakies glupoty :D np. ze masz 16 lat :D
Sory za offspam .

jesli ktos mial w ostatnim czasie w polsce stycznosc z olejkiem thc to moze sie wypowiedziec bo pewnie zrodlo jest podobne nigdy sie z olejem w pl nie spotkalem stad moje zainteresowanie tematem bo sam olej kopie wysmienicie ;-)

benger

Only eco growth
Weteran
Buchów
802
Odznaki
4
Masz rację bez bucha czesto sie pierdolca dostaje jak ktos probuje Ci wmowic jakies glupoty :D np. ze masz 16 lat :D
Sory za offspam .

jesli ktos mial w ostatnim czasie w polsce stycznosc z olejkiem thc to moze sie wypowiedziec bo pewnie zrodlo jest podobne nigdy sie z olejem w pl nie spotkalem stad moje zainteresowanie tematem bo sam olej kopie wysmienicie ;-)
ja miałem ostatnio styczność z liquidem THC.
kartridz-thc-2.jpg

Barek

Active member
Buchów
2
Mam pytanko.

Ile zaplaciles za 1ml lub 5 ml ?

Sam robiles ten luquid czy kupiles gotowy ?

Czy kop , ktory po tym odczuwasz jest bardziej "odmulony" niz ze standardowego ziolka ?

Ostatnia edycja:

HaziBanani

Member
Buchów
42
Siema ja też sie zapotatzyłem w coś takiego jak ziomek wyżej tyle że to nie liquid tylko bho albo wax?? W kazdym badz razie jutro dokupie dół do tego, kolega dzis załadował w dół od e papierosa i sie paliło normalnie tylko max10-11 wat

Kupiłem gotowy, pół grama jest w środku.

Góra Dół