nasiona marihuany

E papieros - jak to działa

  • Autor wątku Usunięty 78119
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 78119

Guest
Nigdy nie paliłem e papierosow.

Mam do Was pytanko :


Tu chlopak pali olejek z jakiegos narzedzia co to jest wie ktos moze ?

Mam destylat i chcialbym go palic tak jak On.

Jedynie ja chcialbym miec taki kartdridz 1 czy 2 ml , ktory moge sobie napelnic i palic az sie nie skonczy.

Zna ktos moze jakies sensowne urzadzenie ?
Tylko raczej nie takie małe papieroski , al'a epapieros bo z nich leci malutki buszek a zalezy mi na porzadnej chmurze tak jak na filmiku.

Z gory dzieki za odpowiedz !

Pozdro
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
On to jara ze zwykłego atomizera, mniejsza o markę i model. Ja się podłączam z pytaniem czy ktoś wie jak taki e-soczek sobie w domu zrobić??? Tylko bez jakichś toksycznych dodatków typu witamina e, czy tam inne bo było od za***u w stanach przypadków mocnych zatruć a nawet zgonów. Potem pociskami na tvnach że e pety to samo zło itd. Ale nie wspomnieli że ludzie vapowali takie olejki piwnicznej roboty, właśnie z THC. I problemem okazał się nośnik THC, czyli dodatek jakieś witaminy... Także jak ktoś by coś wiedział to bym prosił o kilka słów.
 
U

Usunięty 78119

Guest
Jadles kolego kiedys taki olej/destylat , masz do tego dostep ?

Jesli tak to po ile ?
Ile musiales na raz zjesc , zeby miec dobra banie ?
Ja zeby miec porzadna banie taka jak z bonga musze tego opierdzielic 6 kropelek nawet do 8 , ale bania jest z 3-4h porzadna naprawde.

Pytam z ciekawosci bo u nas to nowosc.

Co to znaczy olejnik piwnicznej roboty ?

Jesli ktos jest w stanie i umie taki olej zrobic to raczej nie wiadomo czego tam nie dodaje.

Dostepnosc takiego czegos w Polsce jest zerowa.

A ten atomizer mozna jednorazowo napelnic i korzystac z niego moze ktos podac jakis model ?
My to jemy po prostu normalnie i jest naprawde no bania w porownaniu z jaraniem przepiekna.

Zastanawiamy sie nad paleniem tego bo niby jest opcja.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Jak bym chciał jeść to bym sobie na oleju kokosowym zrobił albo na masełku. Żadna nowość. Piwnicznej roboty, znaczy upichcone przez jakiegoś biznesmena-sebixa co ma u dupie zdrowie innych i liczy tylko $$$. Jak ogarniesz taki olejek do e peta to cały pic polega na tym że można to vapować z każdego modelu. No i że dostępność jest zerowato wiem... Dlatego pytam jak taki sobie zrobić samemu,ale tak żebym nie kopnął w kalendarz po paru zaciągnięciach...
 
U

Usunięty 78119

Guest
Mamy taki olej.

Jego pochodzenie nie jest znane.
Jemy to jakos od okolo 2 tygodni codziennie.

Zadnych dziwnych efektow nie bylo i nie ma.

Czy to jest czyste , czy od Sebixa tego nie wiem.
Ciekawe czy da sie to jakos srpawdzic :) ?

Ktos spotkał sie z olejem moze w polsce ? Zna ceny jakies?
Pytam z czystej ciekawosci czy nie przeplacam :)

Jesli chodzi o vapki to mozna to vapowac z kazdego vapka do olejku ?
To nie jest olejek to jest destylat z tego robi sie olej dodajac to+olej.

Co do jedzenia to korzystasz ze swojej odmiany tutaj ejst niby amnesia.
Bania jest strasznie odmulona w porownaniu z paleniem tradcyjnym.Ma sie wiecej sily do dzialania mimo chyba anwet mocniejszej bani.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
No to macie fantazję jeść coś co jest do vapowania. Jak byś szota z nikotyną wypił zamiast chmurzyć, to szpital na bank z zatruciem... Może wypowie się ktoś bardziej ogarnięty bo ty kolego to mi pachniesz samobójcą
 
U

Usunięty 78119

Guest
To dodaje sie do jedzenia itd.
:)
Bynajmniej tak mowia , po godzince wjezdza dobra faza.

Chetnie poslucham opini innych osob bo dla mnie tez jest to nowosc.

Nikt nie powiedzial nam ze jest to vapowania , ale znalezlismy wlasnie w necie ze to vapuja stad rozkmina ehhe
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Masła czy oleju do epeta nie zalejesz,prawda??? To jak bierzecie coś do szamania to chyba logika podpowiada żeby tego nie palić... W tzw. olejku do vapowania bazą jest glikol i gliceryna, a w owych raczej będzie ciężko o przeniesienie THC do tej bazy... Też napisałem że jakieś półmózgi wpadły na genialny pomysł żeby użyć wit.e do tego, a ona była do spożycia, nie wdychania oparów i się popierdykało. Wy***ało jakieś toksyczne związki i ludzie jak warzywa.
A tak na marginesie to albo macie wielkie jaja żeby wpie****ać jakieś destylaty nieznanego pochodzenia, albo małe mózgi... Ale życzę miłej fazy i bez straty zdrowia.
 
U

Usunięty 78119

Guest
Gosc ma dobre ziolo kilka lat.
Ma teraz rowniez to ludzie probuja faza jest przednia.
Co do Twoich watpliwosci mozesz miec oczywiscie racje hehe w ziole , ktore sprzedaje tez moze byc syf
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Dlatego jaranko sobie od lat sam uprawiam, robię z niego haszyk, kiedyś masełko zrobiłem i nalewkę. Teraz poszperałem w czeluściach internetu i wykopałem takie coś odpowiadając samemu sobie na zadane pytanie. Nie ma za co.


Metoda 1.: zakładamy kitel, szpanglasy i do laboratorium ;]

Użyjemy Aparatu Soxhleta, a jako substancji „płuczącej” alkoholu. Wystarczy około 3 przelań, ale jeśli masz czas, możesz dla pewności poczekać jeszcze chwilę. (idealnie nadaje się jako półprodukt do domowych nalewek leczniczych). Przelewany do kolby kulistej i do łaźni wodnej. Temperaturę ustawiamy na około 80-90°C i delikatnie mieszamy aż do odparowania prawie całego alkoholu. Po ochłodzeniu mamy idealny produkt o superwysokim stężeniu. Teraz możemy tworzyć olejek. Jako bazę weźmiemy glikol propylenowy (etanol mamy w olejku) mieszamy tak, by uzyskać zalecane stężenie dla pacjenta.

Metoda 2.:

Ekstrakcja gazem propan-butan czyli takim jak w zapalniczce. Przedstawię metodę bardziej zaawansowaną, ale pamiętaj… Ogranicza nas tylko nasz własny umysł… A skala, w jakiej zostanie wykonana ekstrakcja, jest umowna i można ją dowolnie zmieniać. Potrzebujemy rury o długości ok. 50 cm i ateście do 20 atm o średnicy wewnętrznej ok. 1,5-3 cm (będziemy używać 6 atm, ale w takich eksperymentach dajemy 100% progu bezpieczeństwa) taśmę teflonową i siatkę metalową (małe oczka). Butlę 11kg (typowa) przewód do gazu. Rurę gwintujemy z obu stron, z jednej zakładamy siatkę i mocujemy nakrętką tak, by dobrze się trzymała. Z drugiej dopasowujemy gwint do przewodu i uszczelniamy taśmą teflonową tak, by połączenie było szczelne! Rurę mocujemy pod kątem 40 stopni (od góry przewód od dołu siatka) całość podłączamy do butli. Pamiętaj! Nie używaj reduktorów musimy mieć ciśnienie, połączenia muszą być szczelne, propan-butan jest silnie wybuchowy nie wysadź osiedla!!! Najlepiej byłoby wykonać doświadczenie na wolnym powietrzu z dala od źródeł zapłonu. A teraz sam proces – do rury wkładamy to, co chcemy ekstrahować, całość dobrze składamy. Pod dolny koniec rury podkładamy pojemnik np. probówka mały słoiczek lub wiadro ;]. Zestaw podpinamy pod butlę i odkręcamy na maxa. Po chwili powinna z końca rury kapać złotawa ciecz do słoika. Tak uzyskany olejek możemy śmiało dodawać do olejków stosowanych w e-papierosach. W proporcjach leczniczych!! 1-2:100 Dla prostszego dozowania polecam rozcieńczyć olej alkoholem.

Metoda 3.:

Jest to najprostsza metoda, ale zarazem najmniej wydajna. Będzie potrzebna tylko probówka albo małe naczynko. Dobrze rozdrobniony materiał zielony wkładamy do probówki i zalewamy płynem do e-papierosów, tak przygotowaną probówkę wkładamy do małego garnka z wodą tak, by nie dotykała dna. Dobrym rozwiązaniem są drewniane spinacze do bielizny. Całość nagrzewa się do ok. 100 stopni i można się oparzyć. Wylot probówki ustawiamy od siebie. Wodę gotujemy około godziny dolewając w razie potrzeby. Susz możemy co jakiś czas mieszać np. patyczkiem drewnianym do szaszłyków. Idealnym rozwiązaniem było by zastosowanie haszyszu lub pyłu pozostającego w niektórych młynkach z sitkiem. Przypominam, że mówimy tu o medycznym zastosowaniu więc materiał zielony lub haszysz musi być wysokiej jakości. Stosowanie dziwnych wynalazków jest tutaj absolutnie zakazane.

Tak wyprodukowany olejek możemy śmiało nalewać do naszego e-jointa i cieszyć się działaniem.

Wybierając e-papieros powinieneś szukać takich, które mają wysoką temperaturę grzałki. Dobrym rozwiązaniem są papierosy z regulowanym napięciem baterii podawanym na grzałkę. Takie modele szybciej zużywają grzałkę, ale pracują w zakresie nawet 195 stopni co zapewnia idealne odparowanie substancji aktywnej. Jeśli będziecie mieli problemy z ekstrakcją w metodzie 3., można na początku dolać spirytusu, a dopiero po 10 minutach, gdy alkohol zacznie widocznie znikać, dolać olejku. Jeśli lubicie ciekawe smaki możecie do olejku dodać troszkę koncentratów o określonych smakach i zapachach tak, by zdominował zapach olejku. Nie jest to może idealne rozwiązanie, ale pozwoli zażywać odpowiednie dawki leku w sposób przyjemny dla pacjenta i nie zauważalny dla osób postronnych, a ilość mieszcząca się w e-joint wystarcza na około 5 dni zażywania leku.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10

Czyli robimy Green Dragona i mieszamy z glikolem bądź gliceryną i gotowe
 

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Rejestracja
Lut 26, 2021
Postów
1,934
Buchów
1,243

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Wystarczy zajrzec do naszej wiki tam jest wszystko i o wszystkim
Przykro mi, ale tych specjałów nie da rady załadować do e-peta. Nie mówimy o vapo,tylko szlugu do wyrobów tytoniowych. Także ten... Ma być na glicerynie/glikolu
IMG_20210609_222944_8.jpg
 

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Rejestracja
Lut 26, 2021
Postów
1,934
Buchów
1,243
Hmmm no tak niezauwazylem ja osobiscie kozystam z vapo niewiem po co utrudniac sobie zycie i kombinowac ale kazdy lubi co innego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół