nasiona marihuany

Early Bud

Wyszukiwarka Forumowa:

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
mam zamiar uprawiac Early Bud na Out!!! mysle ze jest za***ista!! ale chce znac wasze uwagi o niej!! nad czym powinnem poświecic jej wiecej uwagi!! bede oczywiscie kupywał dobra ziemie i nawoził ja za***istym gównem i biohumusem!!!

[ Dodano: 2006-03-29, 14:54 ]
jak posadze je w kwietniu to kiedy beda juz dobre krzaczki!!
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Czlowieku dobra roslina popierwsze dojrzewa w sierpiniu!!! Czyli szybko...
po drugie ma nawet dobre THC... Polecam
 
R

Rider

Guest
Bartoneee napisał:
dojrzewa w sierpiniu!!!
Heh moze podzielisz sie zemna jaka odmiana jest gotowa w sierpniu ,tylko niepisz ze LR.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Zalezy... od wielu czynnikow pogodowych i wogule ale jak sie postarasz to np. Hash Plant albo Early Girl... tez zalezy czi Indoor czy Outdoor... takze duzo by mozna kwestionowac ale
Early Bud dojrzewa tak polowa sierpnia, poczatek wrzesnia takze o wiele wczesniej niz inne outdoory przy czym mamy palenie dobrej jakosci! :thumright:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Skąd masz informacje, że Hash Plant dochodzi w sierpniu ku**a mać ? Co mają czynniki pogodowe wspólnego z fotoperiodem przy jakim rośliny zaczynają kwitnąć ?
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Oj maja duzo!!! Wiele mysli, ze swiatlo nie ma nic wspolnego z czynnikami pogodowymi troche biologii sie kazdemu przyda... A wiec poczytaj jeszcze troche. Co do Hash Planta to moj znajomy mial nawet cztery sztuki byly dobre juz w sierpniu... Ma sie patenty :p :thumleft:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nie "każdemu się wydaje " tylko konopia zakwita przy odpowiednim fotoperiodzie. Zajrzałem do seedsmana i widzę, że HP kwitnie 6-7 tygodni. Pytanie brzmi jak długo trwa veg i przy jakim foto zakwita.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
A zalozmy, ze przpuszczalnosc slonca wynosi 30% czyli jest duze zachmurzenie... Takie swiatlo nie wystarcza konopii, a jakby taki stan pogody trwal okolo 3 tygodni??? Ale dobra nie bede dalej rozwijal tematu bo juz offtop jest i tak... Ale ja tez sie zastanaiam czy Early Misty czy Early Bud??? Wiele plusow i minusow zarowno z jednej jak i z drugiej strony...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Dokładnie. Nie robi sie przecież noc...
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Jasne , ze przechodza ale o wiele mniej. Wiem, ze nie jest noc. Ale takie warunki mniej odpowiadaja naszym roslinkom. A przy oazji Early bud czy Early misty jak myslicie??? Bo wybor wydaje mi sie trudny.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
urban napisał:
Heh moze podzielisz sie zemna jaka odmiana jest gotowa w sierpniu ,tylko niepisz ze LR.
a po za tym to jeszcze early special lipiec/sierpien
 
R

Rider

Guest
Bartoneee napisał:
urban napisał/a:
Heh moze podzielisz sie zemna jaka odmiana jest gotowa w sierpniu ,tylko niepisz ze LR.
a po za tym to jeszcze early special lipiec/sierpien
HAHAHAHA chyba na jamajce ;] .Człowieku niewiez we wszysstko co pisze w internecie.
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Masz racje urban nie nalezy wiezyc we wszystko ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół