nasiona marihuany

Early misty już kwitnie

Wyszukiwarka Forumowa:

demon111

Member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
7
Buchów
0
Witam , to mój pierwszy outdoor i pewnie dlatego sie pospieszyłem , nasionka wykiełkowa łem w lutym ( early misty) - 2 miesiace pod lampą i na początku maja poszły pod słonce rosliny mają ok 70 cm (wszystkim w marcu poscinałem czubki) - roslinki zaczeły kwitnac -wyrzuciłem juz 2 panów i teraz pytanie -gdzies czytałem ze kwitnienie to max 10 tygodni i roslinka umiera czy to prawda? bo wychodzi mi ze w sierpniu zniwa , ale z kolei jak czytam to pod naszym niebem nie ma co liczyc na szybciej niz październik a moje juz kwitna , moze jest tu ktos kto miał podobnie? tzn kwitnienie w maju????pzdr :silent:
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
na parapecie kwitnąca easy sativa,a raczej kwitnący...
 
P

pxr

Guest
jak pod lampą Ci kwitły, to po przerzuceniu ich pod słońce zrevegują się i ponownie zacznął kwitnąć jak dzień się zrówna z nocą.
 

demon111

Member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
7
Buchów
0
pxr napisał:
jak pod lampą Ci kwitły, to po przerzuceniu ich pod słońce zrevegują się i ponownie zacznął kwitnąć jak dzień się zrówna z nocą.
Tylko ze one zaczeły kwitnąć jakies tydzien temu jak juz były ok miesiaca na dworze - to ja juz nic nie wiem :queen:
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Za kwitły bo wcześnie je posadziłeś jeszcze nie było dostatecznie długiego dnia teraz ci się ponownie zrewegetuja i za kwitna na przełomie lipca i sierpnia a dojdą we wrześniu/pazdzierniku. Na pewno to będzie ogromna roślinka jak o nią za dbasz.
 
S

SZALONY KNOB

Guest
Mi dzisiaj easy sativa pokazala pre flovery a dopiero ma miesiąc i tydzień.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół