nasiona marihuany

Early Misty na polu.. żółte liscie i stosunkowo małe roslink

Wyszukiwarka Forumowa:

USM2006

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
112
Buchów
0
1. ok 10godz./dzien
2. Nasiona
3. gleba skklepowa ogrodnicza
4. ----
5. ----
6.Naturalny nawóz HumovitBio
7. dł.zycia 37 dni
8. ---

Dodatkowe infoWitam.... Mam roslinki Early Misty posadzone na polq...:/ dwie z roslin maja zżółkniałe liscie i wszytskie sa dosc małe tzn. ok 30 cm wysokosci ....:/ a przez ostatni tydzoien prawie nie było łsonca i lało czy moze to byc spowodowane własnie tym...???
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
tak wlasnie spowodowane tym mi tez roslinki troche zzolkly przez ta pogode
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Dokładnie. W tym sezonie dużo ludzi ma ten problem....
 

USM2006

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
112
Buchów
0
Byłem dzis podlałem humavitem z woda i sypłem kreda podobno pomaga na ph..moze to cos da... w zalonczniku jest zdjecie zdrowego krzaczka ma kolo 40 dni od wykiełkowania jak myslsice czy nie jest mały./...???
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
no masz to fajne,niejest małe. a tak ps. to mam hh małe jeszcze i wychodzą listki nowe ale są brązowe po bokach ... czym to moze byc spowodowane ?? i co robic w takim przypadku ?
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
aha dziekówa,a z tego co tu widze na stronce co podałes to moja roslinka ma niedobór : Niedobór azotu (N)
albo
Niedobór magnezu (Mg)
Albo
Niedobór potasu (K)
albo ..
Niedobór fosforu (P)
... co w takiej sytuacji zrobic jak roslinka ma dopiero tydzien ? chyba jej juz niebede nawoził ... ?? co otym myslicie bo sie niepokoje ... :/
 

USM2006

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
112
Buchów
0
musisz poczekac .... tak mi sie wydaje... :/jak bedzie miała ok. 4 tyg. zacznij ja nawozic naturalnym nawozem... humavitbio .... ;) moze maja poprostu za mało słonca.. gdzie je trzymasz??? w doniczkach czy na polq gdzies?? opisz....
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
one sa małe maja po 10cm raz sa na parapecie ( brązowym- pisze brazowym bo słonce mocno go podgrzewa ) a raz jest na oknie po wewnetrznej stronie , wiec słonca mają pod dostatkiem przynajmniej te 10h .. dziennie,wczoraj dodałem do ziemi troche skorupek .. pokruszonych bo te planty sa w ziemi uniwers. 5,5-6,5 ... wiec mam nadzieje ze zaniedługo sie zpamietają, a tak wogule to nielepszy biohomus od tego humavibio ? ..

[ Dodano: 2006-06-08, 12:57 ]
i tak jeszcze ps.to mam 3 te krzaczki i kazdy jest w takim kubku po jogurcie.. i mam zamiar rozpuscic krede szkolnom i podlac je .. niezaszkodzi to korzonkom ? i tak na oko ile bym musiał miec tej kredy ?
 

USM2006

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
112
Buchów
0
Z tefo co mi wiadowmo to jeden grzyb.. tzn. to jest to samo :p a staraj sie moze nie wystawaic za okno narazie moze powietrze jest jakies nie tak.... mozliwe jest tez ze juz maja dosc dobrrze rozwiniete korzenie i te kubki sa zbyt małe... a co do tej kredy.. to radze skruszyc dobrze i podsypac.. i potem podlac zwykła wody... i na tak małe kwiatki:D wystarczy 1/2 kredy na doniczke
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
powietrze ... ?? chyba nie ... bez przesady zeby powietrze mogło zaszkodzic... przeciez ku**a powietrza niezmienie ... ;D zobaczymy dałem wczoraj skorupki z jajek do ziemi i dzisaj widze małom poprawe liscie troche urosły brąz sie zaciera .. no zobaczymy ale wydaje mi sie ze to wina ph.. no ale juz daje skorupki od jajek wiec bedzie wporządku tak mysle
 

bengay25

New member
Rejestracja
Lut 26, 2007
Postów
2
Buchów
0
elo elo ja tez mam erly9 krzakow tez mi przyzolkly ale ph mialy ok 8 przesadzilem z 0odzywka do kredy dodaj zmielone skorupki jajek ja tak zbilem ph krzaki maja ok 170 formuja sie topy bedzie dobrze ,,,peace
 

jogi

New member
Rejestracja
Lip 22, 2007
Postów
1
Buchów
0
czym to podlewałeś chciałbym przepis. |Moje troche sie ociągają
 

USM2006

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
112
Buchów
0
na out ja stosuje HumavitBio, lub Biohumus...to eta to samo :thumright: ew jakies w proszku do surfiń;) tylkoze w mniejszych proporcjach.... :thumleft:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół