nasiona marihuany

Early Misty vs Holland's Hope

Wyszukiwarka Forumowa:

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Która roslinka według was jest lepsza podawajcie wady i zalety musze cos wybrać na ten sezon :sunny:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
mi sie bardziej podoba Holland's Hope... ale bym oba chcial je miec :sunny:
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Własnie niewiem bo chcem kupic 20 nasion ale niewiem czy po 10 kazdej odmiany czy 20 tylko jednej :scratch: pomuscie :farao:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
holand hope dorasta do 2 metry jest na max duza wiec trudną ją ukryc chyba ze masz miejscówke a misty jest najmocniejszym outdoorem ja powiem ci ze po 10 z karzdej
ja bym przynajmnie jak wolał obie domiany są good
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Jeszcze jedno mozna na Holland's Hope stosować lst?????
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
Early misty ,,podobno" nie dochodzi w naszych warunkach... tez chciałem kupic ale jednak holands hooop bedzie leprzym wyborem.Pozdrawiam
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
zielony napisał:
Jeszcze jedno mozna na Holland's Hope stosować lst?????

chyba chodzi ci o supercropping na outcie można ;]
 
D

delete

Guest
wlasnie i to jest to ja rowniez chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej o EM czyli o mocy, smaku, zapachu, kiedy dojrzewa, czas wkitnienia, jakie sa zbiory z niej bo o HH juz wiem co nieco :D
mam dylemat wlasnie ktore nasionka jakby co kupic EM czy HH bardzo kusi mnie EM bo ma podobno od 15 do 20 % THC a HH niecale od 5 do 10 %
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
Cześc piszesz
pajonk napisał:
co kupic EM czy HH bardzo kusi mnie EM bo ma podobno od 15 do 20 % THC a HH niecale od 5 do 10 %
, jak by nie patrzeć to nie jest takie wazne , przecież załuzmy 10% hh to jest duzo . Ja w tym roku zamówiłem nasionka HH , bo patrz na plon , i zeby łatwo ją wychodować ,zeby doszła na 100% i jeszcze mówili ze to ma być bardzo zimne lato WĄTPIE , a jak sie im to sprawdzi , no to ch*j . Jak bym wychodował ze 2 HH to byłbym wniebowzięty , zamówiłem z zagranicy i dopisałem zeby dozucili jakieś nasinka EM albo npp , moze dadzą , ale wybór nalezy do ciebie PEACE :thumleft:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Ja tesz mam dylemat niedlugo zamawiam pestki i nie wiem czy EM czy HH!??????
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
Również miałem dylemat. Uznałem iż wezme hh ponieważ więcej ludzi ją miało i było pewne że będzie git na out. Dalej.... gdy chciałem już zamówic to nie było tejże odmiany i kupiłem early special :thumleft:
Ale jakbym miał wybierać między HH a EM wybrałbym hh
Pozdro
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Ja miałem też brać 10 pestek EM i 10 pestek HH ale wkońcu wziołem c99 i SW ;P . Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Pozdro
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
Ja tam mam EM, 3 wysadzone. Jak dojdzie to zobaczymy, w koncu ktos musi zaczac probowac .. :p Niektorym dochodzilo, niektorym nie. :)
 

k0lek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2006
Postów
54
Buchów
0
mam HH 3 rosną elegancko jedna z opózneniem bo miała wypadek (przydeptana) :p ale rośnie :)) w sumie 4 :p na 10 oczywiście :p z Nirvany
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół