nasiona marihuany

Easy Plant XXL Automat Indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

PabloMaroko

New member
Rejestracja
Cze 14, 2017
Postów
3
Buchów
0
Siemanko dobzi ludzie :D

Nie wiem jak tam u was pogoda ale u mnie pochmurno i ponuro, nic tylko przypalić,
mam 3 fem easy plant xxl, tylko mam do was kilka pytań ( dziś się tu zarejestrowałem )

1). Czy w taką pogodę mogę od razu rzucać kiełka na spot? (nie mam innej opcji)jeśli tak to proszę o jakieś rady na początek - to mój pierwszy pomidor
2). Mam tylko biohomusa , zakupić coś jeszcze do tej odmiany ?
3). Jak wrzuce je dziś na spot to ile będzie mi to rosło , tak mniej więcej
4). Miał ktoś to samo? jakieś podpowiedzi

Dziękówa za dobre odpowiedzi na to liczę :)
Z fartem:jocolor::bounce:
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Miałem tą odmianę 3 i 4 sezony temu i dla mnie był to rarytas. Na moc nie ma co narzekać i ma piękny kawowy zapach. Żałuję że nie kupiłem choć jednej pestki, ale i tak nie mam co narzekać bo jak wszystko dotrwa do kosy to będę miał prze***ane żeby to wszystko obrobić.
1) Rzucaj bezpośrednio na spota. Uważaj tylko żeby ziemia przez pierwsze kilka dni była wilgotna, bo łatwo ususzyć młode siewki.
2) Na Weg wystarczy to co ma w ziemi + biohumus. Na flo żeby lecieć po kosztach kup sobie burzę kwiatów. Nie zaszkodził by również oprysk z asahi czy tytanitu. O przygotowaniu podłoża nie będę pisał bo wszystko jest w sieci, zresztą to o co pytasz też znajdziesz.
3) automaty na aucie trzeba liczyć +- 100dni chyba że jest to jakaś mega szybka odmiana. Najlepiej sugerować się trihomami a nie ile czasu rośnie.
4) Już na samym początku odpowiedź. Podstawą w twoim przypadku jest teraz przerobienie forum czy innych stron żeby zdobyć wiedzę teoretyczną
 

PabloMaroko

New member
Rejestracja
Cze 14, 2017
Postów
3
Buchów
0
Kurka, no to ciekawie się zapowiada bo za 100 dni może mnie już nie być w PL...
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Najwyżej zetniesz trochę wcześniej. Wszystko też zależy na jakie geny trafisz, bo może się okazać że po 80dniach będzie się nadawać do ścięcia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół