nasiona marihuany

Easy Sativa BSD x2/ Shaman x3/ noname x1 kiedy dojdą

Wyszukiwarka Forumowa:

skunk0

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2017
Postów
5
Buchów
0
Witam to moja pierwsza próba sił z własnymi Slicznotkami jak i relacji prosze wszystkich doświadczonych i opinie i porady dotyczące mojej uprawy gdyż nie jestem pewien czy wszystko z nimi okej i kiedy będę mógł ciąć wszystkie porady przyjmę z wielka wdzięcznością i buchami za pomoc ewn jak będą jacyś chętni dalsza fotorelacja
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Jakieś fotki by się przydały
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
To indorek , outdorek ????? Ale pare zdjęć i nic gotowego :/
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
To indorek , outdorek ????? Ale pare zdjęć i nic gotowego :/

W tle widzisz od chu*a krzaków i drzew a ty się pytasz czy to indoor i jeszcze się burzysz do osoby która wytknęła Ci to.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Witam to moja pierwsza próba sił z własnymi Slicznotkami jak i relacji prosze wszystkich doświadczonych i opinie i porady dotyczące mojej uprawy gdyż nie jestem pewien czy wszystko z nimi okej i kiedy będę mógł ciąć wszystkie porady przyjmę z wielka wdzięcznością i buchami za pomoc ewn jak będą jacyś chętni dalsza fotorelacja

Dojdo. Tnij jak najpóźniej. Z pierwszymi przymrozkami. (Ja bym tak zrobił) Albo potrzymaj je chociaż jeszcze trochę i obserwuj sytuację, bo jeszcze napuchną Ci te szyszki.
BTW. Ładne roślinki jak na 1 raz! Łap bucha. :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
gdzie tam co tam :D koniec października może już będą gotowe
 

skunk0

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2017
Postów
5
Buchów
0
Wielkie dzięki za radę w takim razie trzymam je jak najdłużej :) Dla Ciebie tez leci buch pozdrawiam :3
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
W tle widzisz od chu*a krzaków i drzew a ty się pytasz czy to indoor i jeszcze się burzysz do osoby która wytknęła Ci to.

Kolejny . Poprostu świeży kolega pomylił dział ale za trudo jest to zrozumieć bo po co teb napisał ind ... czy outt haha ale beka . Janusz jakich mało
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół