nasiona marihuany

EASY SATIVA

Wyszukiwarka Forumowa:

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
no sory ale po ch*j te opisy ze sleja ma nasiona dobre i tanio
 

rooter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
90
Buchów
0
człowieku orientuj się! nie sleja tylko siyo a w ogóle to sprawa jest raczej na priva.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Dobra wrocmy do tematu !!!


Troche juz sie dowiedzialem o tej odmianie... ale moze ktos mial z nia doswiadczenie osobiste :?: Prosze o opinie... :thumright:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Bartoneee, to jak troche wieszt to sie pochwal tez chentnie dowiem sie cos o moich plantach
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Ogólnie to ja mam Sative na balkonie i przyznam, że jest nawet nawet... Ma 6 dni, 4 cm wysokości i troche listki jakby pozjadane przez slimaki... Ale juz sie wszystko naprawia i bedzie spox ;) Wlasnie po 2 tyg. wykielkowalo mi 2 nasionko Sativki no i git jak bedzie para to nasionka na openseed beda.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
witam panienki
roslinka rosnie do okolo 1.5-2 m wysokosci. W paleniu i mocy przypomina HH, zbiera sie to na przelomie wrzesnia/pazdzienika. bardzo podatna na fim, nie lubi mokrego podłoża, z różnych żródeł wiadomo mi że roślinka ma 8-12% thc, z innego ze ok. 10%, ja jednak obstawalbym 5-9%. High typowo sativkowy. Ścina się ją stosunkowo nie za wcześnie ponieważ topy w ostatnich dniach szybko rosną. Pozatym że nie lubi mokrego podłoża jest bardzo wytrzymała, zeszłoroczne planty lezały na polu niepodlewane 2 miesiące i rosły jak na drożdżach. Jeśli chcecie nawozić to polecam biohumusa dodawanego co 2-3 podlewania.

[ Dodano: 2006-05-12, 14:37 ]
Bartoneee napisał:
Ciekawe czy ma fajny smak?


idealny na jointy, sativkowy nieduszący posmak zielska
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
kto tak na prawde moze lizac jaja na tym forum to moze gowniarze,a na sativke pier*** bo im jeszcze nigdy nie dojrzala

[ Dodano: 2006-05-13, 10:59 ]
kikijones, pie*** sie

[ Dodano: 2006-05-13, 10:59 ]
kikijones, pie*** sie

[ Dodano: 2006-05-13, 10:59 ]
kikijones, pie*** sie

Bogusik2: Nie pisz więcej takich postów. pzdr
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Watch who You beef witch bitch! :pr:

[ Komentarz dodany przez: urban: 2006-05-14, 23:39 ]
Ty też!
 

*ThC*

New member
Rejestracja
Mar 29, 2006
Postów
4
Buchów
0
Siema to moj pierwszy post na tym forum mam pytanie. Ile mniej wiecej moglbym wyciagnac z krzaka odmiany easy sativa chodujac w szklarni ???
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Oj znowu te glupie pytanie. Wszystko zalezy od Ciebie!!! Plony moga byc obfite albo marne... ale topki ma ladne :) Pozdro All
 
P

pxr

Guest
*ThC* napisał:
chodujac w szklarni ???
Jeżeli już to nie "chodując" tylko "hodując", ale ty nie masz zamiaru "hodować" tylko "uprawiać"
*ThC* napisał:
Ile mniej wiecej moglbym wyciagnac z krzaka odmiany easy sativa chodujac w szklarni ???
zależy jak wysokiego masz tego Green Housa, jeżeli sporego i zapewnisz roślinie odpowiednie warunki, to Ci urośnie na jakieś 2-3 metry, z czego będziesz miał 100-200 g.

pozdro
 

KrentGramBlant

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
61
Buchów
0
panowie zobaczymy w wrzesniu lub pazdzierniku co z tego bedzie pozdro KGB :king:
 

szaman

Member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
11
Buchów
0
no ja tez zobacze na przelomie wrzesnia pazdziernika hehehe zobaczymy co ta sativa jest warta bo zapowiada sie na taka sredniawke pozdro all
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół