nasiona marihuany

Ebner na out [S6 + GP]

Wyszukiwarka Forumowa:

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
kawasaki, pamietam Cie jak w 2016 pomogłeś mi z problemem gnijących korzeni, to była słuszna diagnoza, mam nadzieje ze tym razem też sie nie mylisz, rozłoże te *****e trutki na te gryzonie
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Zabezpiecz na dole łodygi dodatkowo czymś. Na moje oko na 95% diagnoza znów jest trafna. Już tyle wariantów przerabiałem, że chyba już nic mnie nie zaskoczy?.
 

PhilGreen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
46
Buchów
17
Obstawiam jakiegoś gryzonia albo turkucia... Kiedyś w 2/3 dni położyły znajomemu 10 pomidorów. Aczkolwiek on miał sporo tego dziadostwa na spocie
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Siemanoza wszystkim, porozrzucałem trutke na nornice, myszowate i inne tego typu gryzonie, narazie jest ok, choc 2 planty dalej nieznacznie skubniete, ale jest duża poprawa, trutka tylko w jednym miejscu rozerwana, planty ładnie odbiły po toppingu i zrobiły sobie własne lst, nie wiem czy to od wiatru czy od własnego cięzaru sie tak położyły, nastepnym razem bede musiał wykonac jakies podpórki, narazie idzie do przodu bez strat, pare fotek.
















 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Te trutki parę metrów od krzaka, podobnie ślimakol być powinien. Szkoda faszerować chemia ziemię przy krzaku.
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Siemanko, padł mi komp i nie miałem dostępu do forumka, krzaki rosną, trutka zadziałała, przy ostatnich odwiedzinach pod krzakiem siedział jakis gryzon ale był tak otumaniony ze nawet nie spie****ał, fotki robione tydzień temu, za pare dni pojade podrzucic troche azofoski i polifoski, byly ostre burze i wiatry ale bez strat, fotki robione przez zmrokiem wiec jakościowo nie powalają, liscie też juz do snu przygotowane
















 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Siema, chu**we wieści ... u mnie w rejonie jakiś pie****ony cyklon przeszedł i wszystko powyrywało w piz*u, także pierwszy raz w karierze mój out konczy sie niepowodzeniem, trudno i głowa do góry, krzaki juz miały ponad 2m wiec ładnie by pykło, dozoba za rok
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Myślisz, że nie ma co ratować?
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848


to jedyne zdjecie które zrobiłem na wk***ie, ten krzak wygladał najlepiej, z niego coś by dało ale straciłem lekko zapał i werwe, troche głupie bo dużo pracy w to włożyłem ale zawsze jakas nauka idzie za tym, mogłem lepiej zabezpieczyć krzaki, choc wątpie zeby to coś dało
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
ajjj szkoda ale dziwnie wyglada bardziej jak wyrwany bo nie byl az tak rozkrzaczony zeby go sila wiatru tak dziwnie wyrwala a nie zlamala chyba ze tam taka mega luzna gleba?
tak czy siak szkoda tyle pracy ale lepiej tak i z fartem niz jakis przypał przynajmniej tak sobie trzeba gadac na pocieszenie :)
trzymam kciuki za inne projekty
 
U

Usunięty 66767

Guest
Prze***ane....współczuję:jprd:jednego sezonu też po wichurach i ulewach bardzo gwałtownych miałem podobną sytuacje,całe szczęście dało się to wszystko jakoś do kupy poskładać i nie było tragedii ale od tamtej pory staram się zabezpieczać planty sznurkami między roślinami żeby gałęzie miały się na czym oprzeć i puki co daje to rozwiązanie radę.Oczywiście na otwartym terenie jak są spoty to jest tu trudniejsze do zrobienia dlatego też miejscówki też wybieram takie gdzie pomniejsze krzaczory trochę rozładowują moc żywiołów ale wszystkiego nie idzie przewidzieć.Trzymaj się tam i powodzenia za rok.POzdro:tiphat:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Odbijesz Sobie indoorem! Nie ma tego złego... no ale szkoda :(
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
fu*k ! a jakby je spróbował naprawić ? no nie kwitną jeszcze, pewnie wszystkie ... spróbij im podypać ziemie albo ku**a nie wiem wyprostuj daj tyczke, cośtam Ci sie powinno odratować, to silne rośliny, zresztą Ty wiesz to ... szkoda w ch*j ale nie rezygnuj ze wszystkiego , a nóż widelec ...
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Tak jak koledzy wyżej piszo we no tam coś napraw nasyp ziemi wkop z powrotem ! w tamtym roku jakiś zwierz wykopał mi jedna sztukę a zbierała się do kwitnienia powoli. wkopalem ja nasypalem ziemi podlalem solidnie (co prawda zanim się z powrotem przyjęła minęło trochę czasu ) finalnie dała około 100g super palenia więc warto!! ratuj co mozesz cos tam napewno da radę z tym zrobić;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół