nasiona marihuany

Ebner na out [S6 + GP]

Wyszukiwarka Forumowa:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Oj raczej nie wygryzły by takiej łodygi, wydaje mi się, że szarak by też sobie podarował, chociaż nie wiele skubnięte hmm... jak nie zając to sarna, taką ucztę sobie zrobiły :/
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
jeszcze raz napisze, planty były ogrodzone wiec odpadają takie opcje typu sarna czy zajac
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Siemasz Ebnerku. Jak tam jutro będziesz to zajrzyj w tą szczelinę - w górę i w dół łodygi. Jeżeli będzie coś na wzór korytarza w tę czy w tę stronę to wal tam karate. Tak typowo w ten uszkodzony kawałek łodygi i jak to najbardziej możliwe - napie****aj z karateki w wydrążony korytarzyk. Na końcu języka mam nazwę tego sk***ola, tak czy inaczej możliwe, że to larwa, która zrobiła se bazę w Twoich roślinach i ma zamiar tam się przepoczwarzyć. Miałem to ścierwo kiedyś w kilku plantach, jednego ta ku**a wyjadła od środka srogo... 90procent łyka i rdzenia wy***ała by znaleźć se miejsce do przepoczwarczenia się. Plant nie dał rady tego przeżyć, reszta plantów uratowana bo te ku**ie nie drylowały całej łodygi. Ślady miejsc, w których ta ***ana larwa wygryzła se wejście w łodygę były symetryczne i wręcz bliźniaczo podobne w każdej z roślin. Jak se przypomnę nazwę tego czorta to dam Ci znaka.

Mimo wszystko jak masz na stanie to weź jutro na spota karate.

Pozdro i oby nam się! ✌️
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Aaaa zapomniałem napisać. Te szmaty można wygonić także poprzez wysokie temperatury, nie lubią gorąca. O ile jest to to i jeszcze jest to w formie larwy to spie****i jak poczuje gorąc. Tylko, że jest to mało poręczne bo niby ku**a co? Opalarką tam zajechać czy przyłożyć na sekundę gorące żelazko do łodygi.. po ch**u na spocie takie rzeczy.. plus można uszkodzić planty od miejscowego gorąca... Nak***iaj tam z karate!
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,521
Buchów
3,692
Odznaki
10
Ja dwa lata temu dopadłem bezskorupniaka na gorącym uczynku jak sobie zabawę w kornika konopnego robił. A planciki mały nie był. Nawet się pozbierał, ale w końcu go jakaś sarna dojechała na wczesnym flo...
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
dzięki za odpowiedz, rośliny wyglądają identycznie, od spodu 2 piętra lisci wpie****one i nad nimi ta locha w lodydze, mysle ze BZK kumpel ma racje, jak dziś tam sie wpie****e na pełnej to poczują moc karate, z pół obrotu pie****ne, te szczeliny taśma zalepie ale najpierw wpie****e tam sporą dawke karate, co do tego korytarza to ciezko ocenic bo lodyga plantów zawsze w srodku jest pusta tak wiec ch*j wie czy tam cos jest ale oblukam, dzieki mordeczki
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
No właśnie o to mi dokładnie chodzi, żeby wypatrzeć ślady szkodnika w tym naturalnym tuneliku, powinno być widać nieregularne podgryzienia, ewentualnie jak się lekko postuka palcem w taką łodygę a z niej wylatuje podejrzany pyłek to już bankowo tam w środku siedzi jakaś ku**a zła, ten pyłek to "konopne wióry" po drążeniu/poszerzaniu se tunelu w łodydze pod swój wymiar heheh. Czy coś teges. U mnie się tak posypało z tej dziupli w łodydze, właśnie z rośliny, która niestety zdechła przez ten cały incydent.

Zdaj relację za jakiś czas co to tam się okazało i czy karate wpie**** zrobił swoją robotę.

Pozdroóweczki Odcieniu! :)
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Wracam ze spota i następne straty, zostało mi 8-9 plantów, polowa w kibel, opie****ona, od wczoraj padły 2, @BZK sprawdziłem łogydi, nic w srodku nie ma, kompletnie nic, nic wydrążoną, zero larwy, zero obecnosci czegokolwiek a roz***ałem łodygi po całości, to gówno musi żerować w nocy, bo wczoraj byłem na spocie po 21 a dzis o 12 juz było po ptokach, rozrzucilem ślimakol, spryskałem dokładnie karate zeon i czekam, fotki tych których przetrwały, ze 3-4 w ogole nietkniete, ku**a zagadka jak ch*j, kto pomoże wysyłam bona na 200zł XD









 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
zapomniałem wspomnieć ze wiekszości zajechałem topping, ale jak w takim tempie pójdzie to za 2tyg zostane bez planta :tiphat:
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Może jakieś gryzonie, syp trutkę na gryzonie wabiącą i tyle
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Ja bym również strzelał w glebe, turkuć podjadek w ubiegłym sezonie zajął się korzenami przy sezonach. Całe gówno mi zostało bo raptem 3 automaty. Lubują się gnieździć w oborniku.
Zawsze też jakaś nornica może się zapanoszyć na spocie.
Jak masz pechy to kiełkuj następne, jeszcze sobie poradzą.
Pozdro.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
turkuc prze***any do wytepienia ale prosty dobry sposób jesli popatrzysz przy roslince masz taka jedna lub dwie dziurki w glebie czesto male takie na małego palca wiesz wydaje sie ze nic tam nie buszuje , mozna palcem polatac po miescu kolo planta jak wyczujesz jakis kanal to siedzi dziad , podlewalem woda z mydłem i wylazi po chwili troche sparaliżowany , to dosc szybko potrafi zajechac kilka roslin w pare dni a nawet szybciej
potwierdzam ze lubi obornik go wabi najbardziej konski ale u ciebie to raczej nie to ale warto tez miec na uwadze
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Pasowałoby by łapkę na myszy postawić hehe chu**wa akcja planty już ładne były...
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Ja obstawiam gryzonia- pewnie jakaś nornica. 2 lata temu straciłem 70% plantów przez te k***y jak woda na podobnych terenach ostro poszła w górę i jednym z niewielu suchych miejsc były kopce z donicami. Rok temu za wczasu rozkładalem pastę na gryzonie i dałem na dół łodygi plastikowe kufle do piwa bez dna, a i tak trochę kory w drugiej połowie kwitnienia obgryzly. Lubią konopie te chuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół