nasiona marihuany

Ej pomóżcie

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ZIOŁOMAN

Guest
siema nigdy jescze nie jarałem ale che spróbowaci mam 14 lat i duzo mojich ziomków jarało a ja nie i che spróboweaci ale mam taka matke ze łatwo sie skapnie po jakim czasie mi ten dzojt wywietrzeje prosze o szybko odp. plisss i z góry Thx PROSZE POWIEDZIECI I CZY NIC MI SIE NIE STANIE CZY MOGE DUSHO WYPALICI PLISSSSSS powiedzieci i z góry Thx :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :pale: :pale:
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Róznie mnie za pierszym razie wcale nie walnelo :rendeer: kumplowi za pierwszym razem przeszlo gdzies po godzinie
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
za I razem mialem totalne zero za drugim zalapalem monta ze nie umiem muwic i sie dusze :p do tej pory z tego ***iemy przy klimacie hehe ;) a ze stara nie boj wcisnij jakiegos monta ze idziesz do kumpla na 3h cos robic i za 3h na bank ci zejdzie kapa ;)(tak mysle):pP
 
Z

ZIOŁOMAN

Guest
To dzęki a moshesh mi jeszce powiedzeci jakie sa przykłądowe FAZY i gdzie najlepjej palici odrasu ThX :thumright: :thumright: :thumright:

[ Dodano: 2006-03-14, 19:23 ]
widze ze na tym forum to są spoko ludzie to jush czuje ze w ten piatek odpalam matka ma popołódniówke oł jeah mój 1 ras :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Przykładowych faz niema a palic najlepiej w bezpiecznym miejscu gdzie nikt cie nie znajdzie :tongue:
 
Z

ZIOŁOMAN

Guest
A to dobshe jush siem cieshe pewnie bende palił z fajki wodnej czy lepjej z czegosi innego odp... :cheers: :cheers: :cheers:
 
Z

ZIOŁOMAN

Guest
A jak sie pali z wiadra ja tytoń z fajki wodnej paliłem i było spoko ale powiedz jak sie pali z wiadra
:bounce: :bounce: :bounce: :sunny: :sunny: :sunny: :safe:
 
Z

ZIOŁOMAN

Guest
Dzieks pewnie zajarm na łąkach a jak jest przykłądowa cena bo mnie jeszce okłamja i strace odp.................. :farao: :farao: :farao: :farao:
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Roznie za lufe umnie jest 5 zł czyli za grama 30 zł;]
 
Z

ZIOŁOMAN

Guest
A ile tak trzeba na 4 osoby ????????????????????????????? :santa: :santa:
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Dwa gramy powinny wam spokojnie starczyc nawet moze byc mniej.
 
Z

ZIOŁOMAN

Guest
nom to dobshe bo jak mnei matka złapie to mam taka lipe i wogle ze nie wiem :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
To porpostu zapal i czekaj az minie :thumright:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół