nasiona marihuany

Ekohumus ?

Wyszukiwarka Forumowa:
M

malutka

Guest
Kupiłam nawóz ekohumus. Czy taki moze być na pierwszą uprawe?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Wnioskując po nazwie - tak, ale lepiej, żebyś podała jego skład (N/P/K).
 
M

malutka

Guest
Azot/N/1,00%
Fosfor/P2O5/0,5%
{Potas/K2O/1,74
Magnzez i mikroelementy oraz humus.

Byłabym jeszcze wdzieczna jak mi ktoś napisze w jakich dawkach mam go stosować :pr:
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
stosuj w dawkach jakie sa zalecane przez producenta, wszystko powinno być opisane co i jak na etykiecie.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Nawóz może być. Możesz stosować nawet trochę większe stężenie, niż zalecono na opakowaniu.
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
nast. razem mozesz szukac o podobnym skladzi e lecz aby bylo wiecej azotu na veg
 
B

blancik

Guest
malutka, Co do dawkowania, powinno być napisane na etykietce z tylu preparatu. Co do samego nawozu, biąrąc pod uwagę sklad NPK to troche za malo jest tych wszystkich skladników. Powinnaś mieć nawozy o takich stężeniach tych trzech skladników, owe są uznane jako najodpowiedniejsze, przez growerów holenderskich.

Weg- NPK to 7-9-5 lub 5-10-5 lub 4-5-3
Flo- NPK to 3-10-4 lub 5-20-5 lub 4-30-12

Co do zwiększenia dawki takiego nawozu to bym tego nie robil, bo jeżeli nawet podwoila byś tę dawkę nawozu na ileś tam litrów wody to i tak nic nieda, ponieważ zawartoś azotu (N) w nim wynosi 1,0%; fosforu (P) 0,5% a potasu 1,7% czyli w podwojonej dawce wychodzi tyle 2 - 1 - 3,4%, a to i tak w dalszym ciągu za male stężenie tych pierwiastków, i trzeba tutaj dodać iż nawóz ten może mieć jakieś inne niekorzystne skladniki, które w efekcie wlaśnie podwojenia moglyby zaszkodzić Twoim roślinką. Więc po krótce, ja bym zmienil go.

Pozdrawiam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół