nasiona marihuany

Elektrycznosc pobor mocy w uk. Zainteresowanie osob 3ecich

Wyszukiwarka Forumowa:

Ledlight

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2017
Postów
38
Buchów
0
czy pobor 2700w/h nie bedzie robil zainteresowania ? 3 boxy tyle mi pobiora akutualnie okolo900w oplata 30f na tydz. Czy lepiejpodlaczyc prad na lewo? Tereny wali dom 4 sypialnie.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Na spokojnie bez paniki.
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Na loozie dziku plac tylko rachunki w czasie albo niech ci zmienia na smart meter badz stary na kluczyk :) ja na studio flat place 5.50 dzienie :D a jak tam mieszkalem to dyszka na tydzien wszystko elektriko :) w takiej chacie jak mowisz ***al bym 15kwh minimum 1kwh 20 pensikow plus minus a na lewo cie szybko pie****na :p
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jeżeli uczciwie płacisz, to nikt się nie zainteresuje tym ile pobierasz. Bez przesady 2,7kw to może być i klimatyzator.
Tylko czasem nie podłączaj prądu na lewo, bo jest to bardzo ryzykowne. Do lewych podłączeń mogą dojść. Nie wiem jak w uk, ale w pl dojdą jak ktoś juma prąd.
 
R

ruski wentylator

Guest
moim zdaniem jak stary płacisz to co ich interesuje ? nawet sa bardziej zadowoleni bo więcej pradu skonsumujesz to więcej zapłacisz to więcej zarobią...
wiadomo sa jakies granice- jak będziesz "ciagnac watow " jak huta Katowice mogą pojawić się ale to tylko z powodow technicznych.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
płaciłem po 200 funa w 1bed flat i bez przypału
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół