nasiona marihuany

Eliminacja zapachu

Wyszukiwarka Forumowa:

Aborg

New member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
3
Buchów
0
Witam mam mini growboxa a w nim planuje mieć jedna roslinke nie miałem miejsca na filtr węglowy więc wymyśliłem że w pokoju w którym stoi growbox dam jonizator powietrza producent pisze że usuwa wszystkie zapachy Ale jakoś nie jestem przekonany planuje kupić takie cos ZAKAZ WSTAWIANIA LINKOW DO PORTALI AUKCYJNYCHczy to będzie działać bo bardzo zależy mi na dyskrecji i nikt nie moze nic wyczuć w pokoju.

:edit mod
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Jak już to chyba ozonator. Jonizator nie eliminuje zapachu <peace>


Ale łatwiej i taniej bedzie zmajstrować jakis filtr domowej roboty niz probowac ozonowac bo to nie takie hop siup.
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Ostatnio widziałem jonizator z filtrem z wymiennym wkładem węglowym. Może to coś takiego.
Sam mam taki filtr w osuszaczu powietrza i muszę przyznać, że daje radę. Wcześniej było czuć dużo intensywniej. Teraz jedynie po otwarciu namiotu i to jedynie przez chwilę.
 

Aborg

New member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
3
Buchów
0
A jak dam okład kuchenny z aktywnego węglu taki za 10 zl to będzie coś czuć bo zależy mi żeby nie było nic czuć
 

Aborg

New member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
3
Buchów
0
Opis produktu
Jonizator wykorzystuje naturalne zjawisko fizyczne występujące podczas burzy, a po niej każdy czuje się doskonale.

Dzieje się tak dlatego bo podczas pracy urządzenia wytwarzane są jony ujemne które oczyszczają i odświeżają powietrze z nieprzyjemnych zapachów.

Jonizator posiada niezwykle wydajny generator wytwarzający jony ujemne (prozdrowotne cząstki powietrza o emisji ponad 9 milionów ujemnych jonów na 1 cm^(3) powietrza) oraz towarzyszącą jonizacji emisję ozonu do 5ppm.

Inne najbardziej znane jonizatory maja wydajność emisji jonów - 5 razy mniejsza.

Cechy produktu:

* Oczyszcza i odświeża powietrze w pomieszczeniach w których się znajduje.
* Usuwa dym papierosowy
* Eliminuje z powietrza bakterie, wirusy oraz roztocza
* Neutralizuje bądź eliminuje nieprzyjemne zapachy
* Przynosi ulgę alergikom i cierpiącym na astmę
* Utrzymuje w otoczeniu optymalny bilans jonów
* Poprawia samopoczucie i sprawność psychofizyczną

Po włożeniu jonizatora do gniazda sieciowego zapala się niebieska lampka sygnalizująca pracę jonizatora wytwarzającego mikro wyładowania elektryczne do tworzenia jonów - tak jak w przypadku burzy.

Dzięki znikomego poborowi energii jonizator może pracować bez przerwy.

Specyfikacja techniczna:

* Zasięg działania: 15 ~ 30 m 2
* Zasilanie: 230V
* Wymiary: 75mm x 60mm x 110mm
* Kolor: biały
* Pobór mocy: 1,8W
* Rodzaj pracy: ciągła
* Emisja jonów ujemnych 9 000 000 jonów /cm 3
* Emisja ozonu < 0.05ppm
* Certyfikaty CE, RoHs
* waga: 240g
* Wbudowany wyłącznik ON/OFF
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Tak jak pisałem - mam ozonator z funkcją jonizacji za kilka stówek. Gdy chodzi sama jonizacja nie czuję żadnej zmiany zapachu w otoczeniu. Cisną kit dla ciemniaków w tym opisie Aborgu.


100% eliminacje zapachu zapewni tylko porzadny filtr węglowy, wszystko inne to półśrodki.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Dobry filtr węglowy a nie jakieś tam jonizatory. Filtra nic nie zastąpi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół