nasiona marihuany

Emerytura pod chmurką | NL auto od RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

Farmer.Dżordż

New member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
3
Buchów
16
Szanowna Młodzieży, witam w mojej mikro relacji.
Z racji przejścia na emeryturę postanowiłem podzielić się z wami moimi przygodami w malinach.
Z pomidorami i papryką jakoś sobie radziłem do tej pory, mam nadzieję, że i w tym przypadku nie będzie inaczej.

Rośliny to Northern Light auto od RQS, mają 3 tygodnie, do tej pory stały pod nocną lampką schowane w szafie w tajemnicy przed żoną.
Niestety odnalazła je i musiałem się z nimi wyprowadzić z domu.



Trzymajcie kciuki, żeby ich w malinach nie znalazła!
Mam nadzieję, że do zobaczenia za jakieś 3 tygodnie, o ile ich nie wyrwie to wrócę do Was z aktualizacją.

Pozdrawiam,
Na szczęście już emeryt, Dżordż
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 23746

Guest
Chyba najstarszy grower na forum xD Trzymam kciuki żeby żona nie znalazła. A co to za pesteczki?
 

Farmer.Dżordż

New member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
3
Buchów
16
Dziękuje za słowa otuchy Kolego, widzę po Avatarze, że mogliśmy rosyjskiego uczyć się z tego samego podręcznika.
Nazwa odmiany została zawarta w tytule bloga, zgodnie z regulaminem tego działu, nie mniej dopisałem ją również i do pierwszej wiadomości.

Gorąco pozdrawiam,
Na szczęście już emeryt, Dżordż
 
U

Usunięty 23746

Guest
Dziękuje za słowa otuchy Kolego, widzę po Avatarze, że mogliśmy rosyjskiego uczyć się z tego samego podręcznika.
Nazwa odmiany została zawarta w tytule bloga, zgodnie z regulaminem tego działu, nie mniej dopisałem ją również i do pierwszej wiadomości.

Gorąco pozdrawiam,
Na szczęście już emeryt, Dżordż
Rzeczywiście jest napisane jak wół, gdzie ja mam oczy :D A avatar to zapożyczony z neta, jeszcze mi trochę brakuje do emerytury :p
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Dziękuje za słowa otuchy Kolego, widzę, (...) że mogliśmy rosyjskiego uczyć się z tego samego podręcznika.
Priwiet padruga!
Alfawit ja uże znajem, uże piszem i czitajem...

Padrug, u t***ja wsjo w parjatkie, ocień haraszo...

Ja chaciu szto by u t***ia urosłyj balszoje djewoćki!

Daswidania :tiphat:
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Alfawit ja uże znajem, uże piszem i czitajem...
Haha ja młodszy od ciebie a tego samego wierszyka się uczyłem w szkole.
Co do wątku to bardzo fajnie te krzaczki wyglądają. Fajnie się rozwinęły, będą tłuste topy. Będę zaglądał jak idą :D
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Da, szkoł eta szkoł... Cigarety, toaljety.. Balszoje żopy i ku**a psychotropy ugabuga!

Mamy to jureczku! Pan @drzewiec z obsługi forum, gawarjat pa ruski, job twoja mać! Haraszyj offtop malcziki! Ja ljublju! Suka blać!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół