nasiona marihuany

Eter

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Siekał sobie ktoś z was eter? Jak to działa i skąd go można wziąć? Chętnie bym sobie spróbował , szczególnie po kolejnym z rzędu obejżenie Las Vegas Parano, gdzie chodzili jakby byli z gumy :D
 
P

pitt

Guest
eter najłatwiej kupic w sklepach modelarskich ale niezawsze jest czysty takze picie odradzam jak mieszkasz blisko południowej granicy z czechami to tam mozna to kupic w kazdej aptece bez recepty. moja rada nie probuj tego to swinstwo moze ci zaszkodzic!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Chyba nie szkodzi tak bardzo jak te gówna typu kleje i benzyny fuuuj
 
P

predator

Guest
Klej bardzo szkodzi i uzależnia ale faza jest Za***ista!!!
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
jak ktoś zna angielski i słucha Nas"a polecam utworek,ether"na temat, Nasir Jones twierdzi że to gówno zżera mózg.

[ Dodano: 2006-03-10, 09:47 ]
Ps świetny diss w kierunku Jay z
 
R

Rider

Guest
Prubowalem eter...
Z kad go mialem? - wy***ane z sektora laboratoryjnego na terenie szpitala [na luzie]

W czym to bylo jak wygladalo jak pachnialo? - zulta butelka pisalo po angielsku. Po otwarciu - stan ciekly, kolor chyba przezroczysty niepotrafie stwierdzic tego dokladnie ze wzgledu na to ze nie bylem odpowiedzialny za cala akcje wiec sie ty niebawilem, spogladajac tylko do otwartej butelki, zapach ku**a nieumiem go okreslic, calkiem przyjemny mozna go zaliczyc do zapachow typu rozpuszczalnik, farba, benzyna itp.

Sposub użycia - koles co sie na tym znal i wogule tym wszystkim zazadzal zrobil jakas extrakcje? "nakropil" tym zielsko zawinol w bata i polecialo...

Faze juz gdzies na forum opisalem, mniejwiecej... ogulnie niema tu duzo do pisania, poprostu faza byla ciezka z poczatku niepozytyywna, zero zeczywistosci zero swiadomosci tylko eter. Bylo to 3 lata temu i niekwapilem sie do zanotowanie przezyc gdzies, teraz juz wiele nie pamietam.
Teraz moge to stwierdzic ze fazabyla pozytywna, jesytem pod wrazeniem tego jakis stan przezylem... moze kiedys to powtuze ;]
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
a slyszal ktos z was cos nt. wody amoniakalnej, ja sobie kiedys powachalem opary w pracowni chemicznej i mnie "troche" pobudzilo.
wie ktos cos na ten temat?
edit:
Pary amoniaku działają silnie drażniąco, a w wysokich stężeniach pobudzająco na układ nerwowy
no wiec mialem racje :p
 
S

StONeR

Guest
ooo Las Vegas Parano to jes piekny film no po jego ogladniecu rowniez zastanawialem sie nad eterem skond mozna to gowno wziac i chocby raz tylko sprobowac:D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Jendrek9 napisał:
mam go duuuuzooo cale 1.5L heheh malutko

nie chcialbys moze sprzedać trochę?? Jak tak to jaka cena cię satysfakcjonuje?
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Też bym kupił ! Tylko jaki to eter? Naftowy czy dietylowy??? Podaj cene za np.100ml.
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
Tez probowalem na imprezie ciezko mi obiektywnie opisac jazdy po nim poniewaz bylem pod wplywem innych srodkow po zazyciu prawie kolana mi sie ugiely pozniej w 3 osoby schodzilismy po schodach trzymajac sie mocno razem w obawie przed upadkiem u mnie pojawily sie halucynacje mysle jednak ze spowodowane wczesniejszym zazyciem bialka i tabsow. Ogolnie stan podobal sie bardzo szkoda ze tak krotko efekty ustaly po 10-15 min...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Eter jest stosowany tylko w Leczeniu Zamkniętym ?
 
M

Melckor

Guest
Ja paliłem konopie nasączoną eterem, (skropioną) po 1 lufce na 2 latałem, po 0.5 g zemdlałem na pare sekund i ocknełem sie na podłodze. Thc uwolniło we mnie jeszcze faze że zdawało mi sie że na podłodze leże już od jakiegoś czasu, i sam sie tam położyłem (a podobno runełem na glebe jak kłoda)
 

drexter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
131
Buchów
0
a co sie stanie jak zmocze bake rozpuszczalnikiem???:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół