• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

ETYKIETA forum Haszysz.com

Status
Ten wątek został zamknięty.

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
4
ETYKIETA forum Haszysz.com


1. Przed założeniem nowego wątku przejrzyj koniecznie dotychczasową zawartość forum z pomocą wyszukiwarki tematycznej. Jeśli interesująca Cię tematyka była już poruszana, wznów istniejący wątek, zamiast zakładania nowego.

2. Przy tworzeniu nowego wątku zadbaj, by jego nazwa przybliżała możliwie szczegółowo i precyzyjnie poruszany temat. Staraj się unikać skróconych, niejasnych zwrotów w stylu „Pomocy!”, „Co się dzieje?”, „Co myślicie?”, itp.

3. Umieszczaj wątki w odpowiednich działach, a posty w odpowiednich wątkach. Zadbaj, by Twój wpis odnosił się do głównego tematu wątku.

4. Jeśli dany wątek na forum został zamknięty, to nie otwieraj kolejnego podobnego. Nie powinieneś też umieszczać publicznych postów z żądaniem wyjaśnień. Uwagi kieruj poprzez wiadomości prywatne do moderatorów.

5. Upomnienia czy ostrzeżenia udzielone przez moderatorów powinny być wyjaśniane prywatnie z danym moderatorem, a nie publicznie, poprzez posty na forum.

6. Nie korzystaj z PISANIA WIELKIMI LITERAMI CAŁEJ TREŚCI WIADOMOŚCI. W Internecie oznacza to krzyk i jest to uważane za nieuprzejme.

7. Formatowanie tekstu wiadomości poprzez kolorowanie, podkreślenia, pogrubienia, kursywę czy odejście od wielkości typowej czcionki stosuj jedynie do wyszczególnienia części wpisu, a nie do całej jego treści.

8. Jeśli spotykasz się z postem, który jest niezgodny z zasadami forum, nie odpowiadaj na niego, nie udzielaj się w dyskusji. Użyj przycisku „zgłoś post” do powiadomienia obsługi forum o konieczności moderowania wpisu.

9. Jeśli cytujesz post innej osoby, cytuj tylko istotną dla rozmowy część, a nie całość.

10. Jeśli nie odpowiada Ci aktywność niektórych użytkowników forum, dodaj ich do listy osób ignorowanych (w ustawieniach konta) i w ten sposób unikaj z nimi kontaktu. Nie zaogniaj dyskusji poprzez rozmowę z osobami, których zwyczajnie nie lubisz.

11. Jeśli jakikolwiek zwrot w poście zastępowany jest przez *******, oznacza to, że wyrażenie to znajduje się na liście wyrażeń filtrowanych i na tym forum nie wolno go używać ani też próbować obejść jego filtrowanie przy pomocy umieszczenia wyrażenia podobnie brzmiącego.

12. Na witrynach internetowych o charakterze forum nie jest mile widziane nagminne zakładanie i usuwanie kont. Strony te oferują darmowy dostęp, użytkownicy odnajdują takie miejsce i rejestrują się z własnej woli, więc oczekuje się, że jeśli strona im nie odpowiada, powinni już na daną stronę więcej nie zaglądać.

13. Na witrynach internetowych o charakterze forum nie jest mile widziana ciągła zmiana nazw użytkownika i prośby o takie zmiany mogą być rozpatrywane tylko w wyższej konieczności.

14. Powstrzymaj się od wypowiedzi rasistowskich, seksistowskich, homofobicznych oraz dotyczących drażliwych tematów politycznych. Nie obrażaj, nie zastraszaj innych użytkowników.

15. Nie ubliżaj innym użytkownikom oraz obsłudze forum. Nie prowokuj do kłótni. Wszelkie rażące zachowania będą skutkowały blokadą konta lub jego usunięciem.


Obsługa forum dziękuje za stosowanie się do przedstawionych zasad.
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Góra Dół