nasiona marihuany

Extasy

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
opisik pewnego gatuku narkotykowego... jednego z wielu rodzajuw tej substancji...
Nazwa:Romb
Logo:Romb w kolku
Kolor:wachanie miedzy pomaranczowo, czerono, bordowo
Ocena:9/10
Pila:Za***ista fazka zero speedu jednym slowem MDMA... jest to na 2 miejscu najlepsza pilka jaka jadlem... a jadlem sporo :)
Polecam! :)

[ Dodano: 2005-09-07, 23:33 ]
wiem ze to nie na temat... ale to chyba tradycja tego forum ze sie zjezdza z wlasciwego teatu... :p Forum Marii ZADZI pozdro
 
1

19(L)16

Guest
uuu raby to naprawde mocne scierwo,trzeba z nimi uwazac heh.ale najmocniejsze pigulki jakie jadlem to takie malutkie biale (mniejsze od rabow o mniej wiecej polowe)bez zadnej nazwy.na sylwestra zjadlem tylko dwie i nie wiedzialem gdzie sie znajduje,mysli mi sie rozplywaly a cialo stalo sie jakies gietkie :) slyszalem jeszcze o malych niebieskich na LSD jak moja kolezanka zjadla pol (normalnie je po4) to zlepila sie ze sciana i nie poznawala wogole znajomych

[ Dodano: 2005-09-08, 14:30 ]
predazzo Mayday na czysto,czy planujesz jakies cpanko??? :D
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Ja jednak prosił bym o utrzymywanie chociaz malego pozadku :p
Dlatego wydzielam ten temat.

<ogłbyś jeszcze napisać w jakich okolicznościach łyknąłeś, ile no i dokladniej opisac faze jakby Ci sei chcialo :p
Ja tego nie lykalem nigdy...
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
mna najbardziej pozamiatal bialy bin laden<twarz bin ladena, bo niktorzy uwazaja ze samoloty to tez bin ladeny>...saiko zostalem wy***any z lokalu...nie umialem oczu utrzymac i mi sp**** w gore :?...pozatm zero kontaktowania ...moze bylem uczulony na jakis syf w tym zawarty...blee
 
R

Rider

Guest
19(L)16 napisał:
predazzo Mayday na czysto,czy planujesz jakies cpanko???
...podchwitliwe pytanko...heh... no coz... planowac to ja tylko moge sposub na nieprzedawkowanie :twisted: ...

[ Dodano: 2005-09-08, 22:48 ]
...romba wyzej opisanego wszamalem po raz pierwszy wiadomo ...w klubie... okolicznos byla tak ze 2 moich kolesi zalapalo zgona od alkocholu... ja bedac srednio podpity i bardzo mocno naspeedowny ...z expresja biegalem w ta i we ta za dropsami z 6zlotymi... hyhy ...w koncu znalazem kolesia co rozprowadzal sprzet... zdecydowalem dokonac wstepnej odprawy ku tranzakcji... pytajac o pilki kolo okazal sie byc bardzo uprzejmym[zpigulonym] :) ...no wiec ...jego glownym menu okazaly sie byc czerwone romby po 8zl... no ale utargalem tego jednego za 6... pytajac sie czy dobre... odpowiedzial ze bardzo dobre... no i sie nie mylil... pilka wchodzi... i jeeb weszla ...woow!... teraz musialem wyjsc z lokalu zeby do mnie dotarlo ze to tytlko faza :lol: ... troche posiedzialem zeby opanowac fazeke... dalej to 3h wspanialej zabawy 8)...
Podsumujac: Dropsik bardzo mnie zadziwil swoja moca gdyz jestem dosc doswiadczonym uzytkownikiem co zanczy ze juz mialem takie odloty ale przy wiekszej ilosci materialu... mocniejsza jaka jadlem pojedynczo byla "malpka/ email" niebieska lecz juz dla mnie niespotykana... romby mam teraz po 5zl :) i to one prawdopodobnie mna pokieruja na mayday 8) ...

[ Dodano: 2005-09-09, 08:35 ]
19(L)16 napisał:
ale najmocniejsze pigulki jakie jadlem to takie malutkie biale (mniejsze od rabow o mniej wiecej polowe)bez zadnej nazwy
to z pewnoscia moglo byc nie extasy lecz cos z rodziny 2-CI, 2-CT, 2-CB itp. moj koles zarl raz tez cos takiego malego bialego bez loga... dil mu zaprawial ze ma najlepsze grochy na swiecie... wiec wziol... faze mial przesadzonom ale pozytywka... inna od extasy... teraz sam szukam tego shitu :twisted: ...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Serce mi sie nad wami kraje. Moim zyciem kieruje tylko zielone... i tez bez przesady. A nie jakies drpsy. Ale to wasz "demokratyczny" wybor.
 
R

Rider

Guest
...no zgadze sie ale po co to piszesz??? tak samo moze napisac do Ciebie kolo ktory nic nie bieze :p choc marihuana to czystse dobro :p ... drobsy to tez uzywka nie narkotyk oczywiscie jezeli wiesz jak sie z nimi obslugiwac zreszta wszystko co zaduzo to nie zdrowo...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Dobra... bierzcie co chcecie. Zresztakzdy musi miec swjeprzekonania iinni nie powinni ich zmieniac. Wiec ja tez nie bede namawaial przecwko.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
bierze co chcecie, ale wiedzcie ze to odbije sie na waszej psychice i nie kazdemu bedzie wasze podejscie do zycia i uzywek pasowalo... dobra, nie zebym moralizowal, przeciez ziolko tez ryje leb i to calkiem calkiem, ale na tym wypadaloby sie zatrzymac :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Dobra... wracajac do tego romba. Jak sie czules gdy juz przestawalo dzialac?
 
R

Rider

Guest
heheh... dobre pytanie, lecz nie ma odpowiedzi na nie bo lord Predazzo zawsze gdy go zwala lapie za lufke ziola zlapie zapali i juz nic go nie zalamie ... prawda jest taka ze nienawidze zajzdu zresztom jak kazdy z nas :p wiec palenie zielska przed "zejsciem" stalo sie mym piorytetem :D dlatego juz nie musze sie martwic zjazdami The End :p

PS Zejscie, zjazd, zwala idt. po pixach i pozadnym balu polega na totalnym zmeczeniu psychicznym i fizycznym - otumienie, zamulenie, niepoczytalnosc, bezsens? itd. a najlepszy na to sposub to zbakanie sie i pojscie spac :wink: ...
 
1

19(L)16

Guest
Predazzo napisał:
...podchwitliwe pytanko...heh... no coz... planowac to ja tylko moge sposub na nieprzedawkowanie :twisted: ...

heh widze ze mamy wiele wspolnego-ja to planuje jakies rekordy tylko tak zeby wyjsc ze spodka o wlasnych silach a nie w plastikowym worku, a mysle ze granica miedzy tymi dwoma opcjami jest latwa do przekroczenia wiec trzeba uwazac

[ Dodano: 2005-09-11, 13:52 ]
Predazzo napisał:
to z pewnoscia moglo byc nie extasy lecz cos z rodziny 2-CI, 2-CT, 2-CB itp.

uuu nawet nie wiedzialem ze cos takiego istniej,ale to moze byc prawda bo takiej fazy po zwyklych kolach nie mialem - to bylo cos jakby XTC ale nie do konca. czlowiek sie cale zycie uczy i poznaje zwariowany swiat narkotykow :) hehe

[ Dodano: 2005-09-11, 13:55 ]
Predazzo napisał:
... drobsy to tez uzywka nie narkotyk oczywiscie jezeli wiesz jak sie z nimi obslugiwac zreszta wszystko co zaduzo to nie zdrowo...

heh Predazzo musze cie zmartwic ale dropsy to jednak narkotyk :D ale tak jak napisales wszystko co za duzo to nie zdrowo czyli w malych ilosciach jest dla ludzi-no czasem w wiekszych :D

[ Dodano: 2005-09-11, 14:01 ]
N!x napisał:
bierze co chcecie, ale wiedzcie ze to odbije sie na waszej psychice i nie kazdemu bedzie wasze podejscie do zycia i uzywek pasowalo

juz sie odbilo :twisted: ale cos czuje ze to jeszcze nie koniec. to jest Polska i kazdy robi to co chce,ja chce od czasu do czasu brac XTC inni wola palic Cracka a jeszcze inni naduzywaja alkoholu a kazdy jest uzalezniony od MJ-poprostu 75%mlodziezy ma jakies problemy z uzaleznieniemi i uzywkami,nie zmienimy tego.ja wiem ze branie dropsow jest dla niektorych czyms zlym i maja oni do tego swoje prawo tak samo jak ja mam prawo do brania ich. napewno nikogo nie nakrecam bo wiem ze tez mozna sie w to w***ac jak sie nie uwaza (sam bylem swego czasu mocna wkrecony w te klimaty ale jakos mi sie udalo ogarnac).narkotyki sa dla ludzi ale trzeba pamietac ze KTO NIE ROBI PRZERWY TEN TRACI NERWY-jak to mowi czarek ciszewski :)

[ Dodano: 2005-09-11, 14:06 ]
ufff ale sie nacytowalem :p

a co do zejscia po pigolkach to ja go praktycznie nie odczuwam,jak ze mnie schodza to czuje tylko fizyczne zmeczenie wynikajace z zabawy i skakania.na drugi dzien ciagle chodze jakis taki oszolomiony i jakby nierozgarniety,ale nie jest to nieprzyjemne uczucie tylko ciekawe doznanie,przynajmniej dla mnie. rano wstaje po balecie, ciagle slysze muzyke w uszach troche w glowie szumi ale ogolnie przez caly dzien do wieczora czuje jakby jeszcze lekko mnie klepalo i najlepiej jest wtedy zjarac bllanta na klimat.powtarzam dla mnie drugi dzien po jedzeniu jest CIEKAWY!!
 
R

Rider

Guest
...a u mnie panuje taki motyw ze pod wieczur nastepnego dznia po balach wchodzi mi pila! na jakis czas normalnie oczy czarniukie tylko ze pilka jest lajtowna ale zawsze cos :D taki bonusik :)

[ Dodano: 2005-09-11, 19:30 ]
19(L)16 napisał:
uuu nawet nie wiedzialem ze cos takiego istniej,ale to moze byc prawda bo takiej fazy po zwyklych kolach nie mialem - to bylo cos jakby XTC ale nie do konca. czlowiek sie cale zycie uczy i poznaje zwariowany swiat narkotykow hehe
...dlatego powstal hyperreal.info :D tam zanjdziesz info jezeli cie interesant te 2-Ci itd :wink: polecam do tego neuro_groove :wink: tam tez doczytalem sie pare tripraportow o tym ze koles chce pixa XTC ...zre i wychodzi cos zupelnie innego :D

[ Dodano: 2005-09-11, 19:34 ]
...jendrol radze Ci zmienic nazwe tematu na same "tabsy" zeby nie bylo potem nietematycznie ...dlatego ze tu moga byc wpisywane info ogulnie o tabsach plus rozne rodzaje jakie sie kosztowalo idt... bo na 100% tak sie stanie :p :wink:
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
wg życzenia :p
chcoiaz ogolnei myslalem zeby kazdy osobny rodzaj uzywek opisywac w innym temacie... wiec jelsi ktos chce podac troche danych o jakiejs uzycwce to sie nei krepowac!
Opis fazy i ogolne informacje...
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół