Katohaikara napisał:
btw: odmiany AF z reguły raczej nie są mieszańcami F1. A jakimiś tam efektami namnażania roślin w bliskim pokrewieństwie.
W związku z tym.. poza wypadkami gdy ktoś sprzedaje dajmy na to F1 miedzy AK47auto/lowsnow_auto - nie za bardzo można mówić o F1 z tak zwanej waskiej interpretacji definicji.
To raczej są odmiany nie hybrydowe - hodowane w obrębie być może nawet pojedynczej linii - wsobnej jak diabli | cholera wie co tak zwani producenci robią - ale można ich podejrzewać o to własnie |
jaca84 napisał:
Zapylenie poprzez selfing i na krzyż bo z tego co przeczytałem z punktu widzenia amatora nie będzie to miało zbyt dużej różnicy. Kupię 3-4 nasionka.
Czemu tak mało nasion ? kupujesz ? brak miejsca?
jaca84 napisał:
zapomniałem dodać iż będą to nasiona wysiewane później na OUTa, ma to duże znaczenie?
żadne? Jeśli już coś może mieć znaczenie to ewentualny wybór z tych co będziesz miał jak najlepiej rosnących na matkę i ojca. | znaczy się - jak najlepiej rosnących mających przy okazji resztę jak najlepszą |
planujesz coś takiego ?
to przemysłowa finola - AF jak nic
https://www.forum.haszysz.com/af-finola-development-t22615.html
troszku za gęsto - jak na uprawę na cele..
Może rzędy co 40-50 cm i w rzędzie nasiono femi co 20-30 cm. Precyzyjnie bo nie siewnikiem...
SOG out z AF