nasiona marihuany

fajka wodna szklana

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Green

Guest
Wiatm potrzebuje malej pomocy znacie moze jakies sklepy ktore oferuja w swoim asortymencie szklane fajki wodne, tyle ze jest warunek palnik musi byc na szlifie 18,8 mm
znalezlem tylko jedna takowa na hemp.pl ale kosztuej ponad 130zł a ta cena jest dla mniw znacznie za wysoka, wiec jezeli macie jakies sugestie to wlacie smialo
pozdr.
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
po co ci szklana kupuj akrylowa i pojechal :D ja kupilem z hemp.pl za 58zl i jest wy***ana
 
H

haszyszekk

Guest
d3StRuCtOR napisał:
kupuj akrylowa
Ja też wole akryl ;] były jakieś stronki z tanimi fajami które prowadził wujo jakis czy HGW kto... tam pamiętam ża było vardzo tanbie, ale nie oamietam adresu...
Najlepiej zamów jakąś zzagranicy albo za pośrednictwem np. hemp.pl ... pzdr
 
G

Green

Guest
akryle odpadaja z prostej przyczyny: nie maja palnika na szlifie
 
H

haszyszekk

Guest
Green napisał:
palnika na szlifie
no jeżeli bardzo Ci na tym zależy to rzeczywiście ;]
Może szukasz nie tam gdszie trzeba ;] przejdź sie do sklepu chemicznego (szkło laboratoryjne itp) albo idź do szkoły (oknem w nocy ^ ^) i wejź do pracowni chemicznej ;] Ile ja perełek z tamtąd zaje*** ;] hehe kolby, lufki, nawet coś co mogłoby robić za bongo było... Kumpel ze mną w ławce kiedyś sklecił na lekcji bongo 2 komorewo ;] przyznam że cybuch mieliśmy swoj (wygodniejszy) ale z reszty paliło sie w kiblu po chemii profesjonalnie ^ ^ pzdr
 
G

Green

Guest
nie to musi byc normalne bongo z cybuchem ,palnikiem na szlifie 18.8 zeby zamontowac dopalaczac
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Szkło laboratoryjne odpada z prostej przyczyny kosztuje dużo wiecej niżeli gotowe Bonio :)
Mój Szwagier pracował z magazynie takowego sprzętu i zdziwił sie jakie to drogie jest.
Zarąbać też sie nie dało, bo to ostoja uczciwości :).

Polecam poszukać w necie - chyba też sobie kupie coś.. bo moje bonio jest niemobilne :p
Zrobione z 15 L Balonu na wino, pół dnia wierciłem 4 otwory, 2 Palniki każdy na 1 gr, 4 rurki 8mm. Jak wyciągnąłem to z plecaka podróżnego na imprezie to taka jakaś cisza zapanowała.
Ale potem każdy chciał spróbować :queen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół