nasiona marihuany

Fazy brak

Wyszukiwarka Forumowa:
D

drypy

Guest
Wczoraj ja i mój kumpel zjaraliśmy troche trawy i nic nie poczuliśmy tylko lekkie kręcenie w głowie. A dzisiaj sobie kupiliśmy 2,5 lufy na 2 i było tak samo. Dlaczego tak się dzieje i nie daje rady złapać fazy. Trawa była z 2 różnych źródeł.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
bo to napewno twoj pierwszy raz :D
pierwszy raz jak sie pali to zazwyczaj nie kopie ale tak za trzecim razem to napewno
cie wyklepie :jocolor:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
VERSACZ, co ty pie****isz chlopie?! za pierwszym razem wlasnie najmocniej kopie! chyba ze mowa o salvii. drypy, albo ktos was w chu*a zrobil i dal wam majeranek albo palicie juz tak duzo ze nie macie fazy tak jak ja :D hehehe zrob przerwe to bedzie faza :pr:
 
D

drypy

Guest
zapomniałem dodać że to był mój 1 i 2 raz. (znaczy niby 2 i 3 ale 1 nie licze bo to było 1,5 roku temu:D). I to było z 2 różnych źródeł więc wątpie. A wczoraj to jaraliśmy we 3 jeszcze z tym kolesiem co nam załatwił trawe. A pozatym raczej bym odróżnił majeranek bo mam brata co nie raz przy mnie palił.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
d3StRuCtOR napisał:
VERSACZ, co ty pier******** chlopie?! za pierwszym razem wlasnie najmocniej kopie
wlasnie ze pierwszy raz malo kogo kopie co ty gadasz :farao: :sunny:
 
D

drypy

Guest
Nom .... sobie załórzcie nowy temat o tym czy pierwszy raz kopie czy nie.

A teraz to może powiecie mi co może być przyczyną
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
paliles w zyciu marihuane dziecko? nie wmowisz mi takich bzdur bo wiem to z doswiadczenia za pierwszym razem spalilismy 2 szkla na 3 a mielismy taki film ze nawet nie chce mi sie tego opisywac to byla najwieksza jazda w moim zyciu czlowieku wiesz ze narkotyki sa zabronione? hyhy
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
pierwszy raz kopie ale nie wszystkich... byly juz o tym dyskusje na forum...ale 2 kpie juz zawsze!! a zreszta drypy, muwiles ze 1.5roku paliles to znaczy ze receptory w twoim muzgu byly juz na thc nastawione!a wtedy cie koplo czy nie??powiem ci tyle ze to na 100% walek byl!!slaby staff albo majeranek.... :geek:
 

xprotect

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
47
Buchów
0
mnie kopło za 4 czy 5 razem :p Ale jak kopło to ino roz :p Stracilem kontakt z otoczeniem po 0,5g na 4 osoby :p Jestem ekonomiczny :D
Wczoraj po 1g na 2 (naprawde to tego ok. 0,5 bylo [polska]) zaliczylem przepalenie.. zero kontaktu, wszystko dziwne.
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
wez pare porzadnych buchow takich na maxa i powinno zadzialac ,chyba ze macie tam jakies g*wno a nie ziolko :queen:
 
D

drypy

Guest
No to jak się upewnić czy to zioło czy majeranek :D Ale wątpie to na 99% była trawa.
durielek, no własnie przecierz mówie że mnie jeszcze nigdy faza nie wzieła.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
drypy napisał:
No to jak się upewnić czy to zioło czy majeranek

majranek napewno masz w domu to wes i powachaj to bedziesz wiedzial
 
D

drypy

Guest
no zioło brata wąchałem nie raz. I też wiem jaki jest zapach.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
to napewno temu ze pierwsze razy bo ja tez dopiero dobrze poczulem za 3 razem
albo wina tego ze slabe ziolo :D pal wiecej a napewno poczujesz gwarantuje :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół