nasiona marihuany

Fekalia przeciw sarnom

Wyszukiwarka Forumowa:

mirecki

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2022
Postów
39
Buchów
4
Siemka. Jak to z kupami ludzkimi jest? Bo to w sumie naturalne i zapach utrzymuje się długo ale się zastanawiam czy nie przyzwyczają się do zapachu lub czy to ich na dodatek nie zwabi
 

Paul1990

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
70
Buchów
27
Idź do fryzjera barbera weź worek włosów i porozzucaj do okoła spota lub obok panienek i będzie spokój na jakiś czas ?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
A po co niech zbiera z chaty kupy od domowników i niech wysmaruje wszystkiego drzewa w okolicy, może pomoże a jak nie pomoże to przynajmniej będzie miał się z kim bawić, muchy będą go lubiły,

Jak ty se wyobrażasz pracę z tymi fekaliami? Zesrales się kiedyś w lesie? Jak nie to polecam się zesrać i za 2 dni przyjść i sprawdzić, o dziwo pewnie nie będzie śladu po stolcu,

Kup sobie hukinol, zapach spalonego lasu... A nie gównem bd się babral
 

mirecki

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2022
Postów
39
Buchów
4
A po co niech zbiera z chaty kupy od domowników i niech wysmaruje wszystkiego drzewa w okolicy, może pomoże a jak nie pomoże to przynajmniej będzie miał się z kim bawić, muchy będą go lubiły,

Jak ty se wyobrażasz pracę z tymi fekaliami? Zesrales się kiedyś w lesie? Jak nie to polecam się zesrać i za 2 dni przyjść i sprawdzić, o dziwo pewnie nie będzie śladu po stolcu,

Kup sobie hukinol, zapach spalonego lasu... A nie gównem bd się babral
Mam gówna w pamperach jak tak bardzo chcesz wiedzieć bo widzę że nawet nie wziąłeś tego pod uwagę. Zależy mi na pewniaczku. Mam anibissan, ropę a jednak sarny były.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Mam gówna w pamperach jak tak bardzo chcesz wiedzieć bo widzę że nawet nie wziąłeś tego pod uwagę. Zależy mi na pewniaczku. Mam anibissan, ropę a jednak sarny były.
Były i będą, ja mam ciągle i sarny i jelenie i dziki, cały ziwerzyniec, no to samaruj jak twierdzisz że to pomoże, bo pewnego sposobu nie ma.
 

mirecki

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2022
Postów
39
Buchów
4
Były i będą, ja mam ciągle i sarny i jelenie i dziki, cały ziwerzyniec, no to samaruj jak twierdzisz że to pomoże, bo pewnego sposobu nie ma.
Nie twierdzę że pomoże w 100%, myślałem że może ktoś stosował ten patent więc pytam
 

Huell Babineaux

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2021
Postów
57
Buchów
20
Sraj w lesie dopóki tobie będzie ciężko wytrzymać tam ze smrodu, wtedy moze pomoże :zull:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół