nasiona marihuany

[FEM 73/22 REG 30/5] FEM : Special Queen, Special Kush, Rudealis Skunk, Maroc, Easy Sativa x GWS, Ak48, Ice Kush, Kali Mist, Cheesee x Early

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ZłyCzłowiek

Guest


Witam - zapraszam do mojej pierwszej fotoleracji by Feeduj.

Etap 1. Posiadane pestki :



Feminizowane pestki :


Ad.1 Sezonówki

Special Queen#1 (8x)
Special Kush#1 (8x)

Rudealis Skunk#2 (6x)
Maroc (6x)
Easy Sativa x GWS (6x)

Ak48 (5x)

Ice Kush x Snow Bud (3x)
Kali Mist (3x)
Cheese x Early (3x)

Dutch Amnesia Haze (3x)
Blue Magnum (3x)
Northern Vision (3x)
Happy Skunk (3x)
White Cheese (3x)

Ice Lady (2x)
White Widow XL (2x)
Fruit Juice (2x)
Power Bud (2x)
Crystal Silver Haze (2x)


Ad.2 AF

Tundra Automatic (11x)

BigMazar (6x)

Maxi GOM x AK47 (5x)



Regularne pestki :


Ad.1 Sezonówki

AK48 (5x)
Big Bang x Maroc (5x)
Hollands Hope (5x)
Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison x Easy Sativa (5x)
Sweet Edi (5x)
Maroc x C99 (5x)


Ad.2 AF

White Russian x AK47 x Diesel Ryder (5x)

(i niedługo.. około 50-60 sztuk dojdzie)



Etap 2. Spoty :

1. Kiełkowanie
2. Kilka dni w ''szafie'' 15000 lumenów (oświetlenie CFL)
3. Szklarnia
4. Docelowe miejsce pomidorka
- Sezonowe FEM usypane podesty
- Sezonowe REG dołki około 30-50l
- AF FEM małe podesty
- AF REG dołki około 10-30l


Etap 3. Trening :

1. FIM
2. LST


Nawozy :

- Dolomit
- Azofaska
- Platon K
- Naturalne typu krowie placki

Reszta wyjdzie w trakcie....


Dostęp do wody : Studnie oraz pobliska rzeka


A teraz mniej oficjalnie.. Prosiłbym o nie komentowanie że za dużo itp. Myślę że podołam wymaganiom :)). Będę regulował Ph wody uzyskanej ze studni oraz rzeki, będę także pilnował Ph gleby.
Gdy zajdzie potrzeba pojawią się namioty nad odmianami które będą potrzebowały więcej czasu na 'dojście'.

Pestki :





Szklarnie w fazie przygotowania miejsca oraz górnej konstrukcji :





Kolejne zdjęcia jutro. Pozdrawiam
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
O dużo tych pestek :)
Powodzonka i zapraszam do mojej fotorelki :harvest:
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
No ciekawe ciekawe czy dasz sobie rady z tyloma pestkami ;D nie będziesz miał łatwo jeśli to pierwszy out.

Sam działasz czy z kimś? :yeahh:
 
C

Cwelucio

Guest
Sam działasz czy z kimś?

z tatą i mamą ..

ale bedziesz miał podlewania stary

co do przygotowania i planow to okej ale duzo na barki wziełes ja bym sie bał takiej ilosci ;) pozdrawiam do odważnych swiat należy ;)

mogłbys rozwinąć pomysł z tymi namiotami :D? bo mnie to zaciekawilo
 

pejdzys111

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2012
Postów
93
Buchów
0
@up bał sie czego??? bo nie rozumiem :) chyba tego ze nie da rady dźwigać wody i ziemi na spot :)

poza tym za***iste miejsce ,ale obok widać jakas rozwaloną budowle :) jestes pewny ze zadna łajza tam nie przyjdzie?? :) pzdr[;
 

luznyczlowiek

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2012
Postów
83
Buchów
0
Tyle odmian... mmmm.... ! Sam też lecę z outem podobnie ;) Zrobię fotorelacje i będziemy mogli wymieniać się spostrzeżeniami, bo mam podobne pestki np : kali mist, maroc, ice kush x snow bud, ES x GWS. też z Oriona. Ice Kush x snow bud w gratisie dostałeś ? Powodzenia ziomek !
 

Dozller

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
77
Buchów
1
Taka ilość cieszy oko kolego :smokee: Życzę dużych pałek :harvest:
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
z tatą i mamą ..

ale bedziesz miał podlewania stary

co do przygotowania i planow to okej ale duzo na barki wziełes ja bym sie bał takiej ilosci ;) pozdrawiam do odważnych swiat należy ;)

mogłbys rozwinąć pomysł z tymi namiotami :D? bo mnie to zaciekawilo

Problem będzie jedynie z dużymi OUT fem, czyli będą trenowane FIM+LST, więc nie będą wysokie, wbijam ''patyk'' w środek i nakrywam prowizorycznie w kształcie namiotu. Ale jak do tego dojdzie będę zmuszony jechać z anty pleśniowymi substancjami :).


No ciekawe ciekawe czy dasz sobie rady z tyloma pestkami ;D nie będziesz miał łatwo jeśli to pierwszy out.

Sam działasz czy z kimś? :yeahh:

To nie jest istotne :spalony:


@up bał sie czego??? bo nie rozumiem :) chyba tego ze nie da rady dźwigać wody i ziemi na spot :)

poza tym za***iste miejsce ,ale obok widać jakas rozwaloną budowle :) jestes pewny ze zadna łajza tam nie przyjdzie?? :) pzdr[;

To mój 'rewir', jestem pewien ;).


Tyle odmian... mmmm.... ! Sam też lecę z outem podobnie ;) Zrobię fotorelacje i będziemy mogli wymieniać się spostrzeżeniami, bo mam podobne pestki np : kali mist, maroc, ice kush x snow bud, ES x GWS. też z Oriona. Ice Kush x snow bud w gratisie dostałeś ? Powodzenia ziomek !

Dostałem w gratisie 6x BigMazar FEM. To nie moje pierwsze zakupy w tym sklepie.


Kilka fotek :

Jeden z wielu - Azofaska



25 szt. w wodzie



Tutaj już pierwsza 50siątka, wszystkie FEM sezonowe




---------- Aktualizacja posta 21-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 15-04-2013 ----------

Mały UP :

Fruit Juice




Power Bud

 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Dobra dobra nie spinajcie tak że zapytałem czy z kimś działa..
Bo jeśli sam to podziwiam ;D i obyś dał rady ;)


Pzdr :yeahh:
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Więc robię wszystko SAM, mam odpowiednio dużo czasu i chęci... Chociaż przyznam że z ziemią jest problem bo niektóre spoty potrzebują dostawy :).

Zdjęcia z kilku spotów dodam zapewne w week a teraz podsumowanie 1 gromadki etap 1.


Można uznać ze kiełkowanie pierwszej 50siatki zakończone - skuteczność na teraz to 96%, z tym że myślę że wyjdą dwie ostatnie ślamazary...


Fruit Juice dla porównania z wczoraj :)).



Oraz dwie gromadki :






---------- Aktualizacja posta 24-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 22-04-2013 ----------

Kolejne pestki siedzą w wodzie (znowu 50szt.)

A o to mały up :




Jedna z 25 panienek ma malutki problem... ale jestem dobrej myśli i że pojawi się za góra dwa dni.




I bardzo kłopotliwa sprawa... bardzo duże podpalenie jakieś 2-3km od nabliższego spota :



---------- Aktualizacja posta 25-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 24-04-2013 ----------

Standardowo mały UP

Fuit Juice :





A to BARDZO dziwna mutacja....



Będzie z tym śmieszna zabawa z LST :spalony: :spalony:


Oraz małą grupka :

 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Zapomniałem dodać że w sobotę dodam fotki ze spotów, mam nadzieje że się spodoba... Tylko przeraża mnie transport 1200litrów ziemi + nawozy...... Ale cała noc przede mną :). Zapewne dodam także fotki 50 pestek które właśnie kiełkują

I dzięki przyda się powodzenie Green Dragon'ie :spalony:
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
Tylko przeraża mnie transport 1200litrów ziemi + nawozy

jakis czas temu targalem troche wiecej ;) problem byl taki ze nie dalo sie dojechac zednym srodkiem transportu. Mam duzy plecak i robilem chyba z 10 kursow w ciagu dnia zeby to przeniesc na spoty...
ja dalem rade to czemu Ty masz nie dac? ;)
bede zerkal od czasu do czasu jak Ci idzie ;]
 
U

Usunięty 23746

Guest
Ciekawa fotorelcja się zapowiada. Szacunek za tak duże chęci i poświęcenie z tak dużym asortymentem:D Obyś miał spoty bezprzypałowe na taką ilość, bo ryzyko zawsze jest. Mam nadzieję, że wszystko pięknie dojdzie i zdasz jakies raporty. Pozdro i do harvestu:harvest::harvest::harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół