nasiona marihuany

Feminizowanie nasion przy uzyciu CS - koloidalnego srebra

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sub

Guest
A juz stracilem wiare ze CS dziala, a jednak dziala :D

Dawka?
Sposób podania.
Wygląd roztworu?

Na zdjęciu wyglądana efekt minimalny - z kilkoma pylnikami o nieprawidłowej budowie : Coś jak przy dawkach na granicy - skuteczności?
 

OjciecTadeusz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
209
Buchów
1
Dawka?
Sposób podania.
Wygląd roztworu?

Na zdjęciu wyglądana efekt minimalny - z kilkoma pylnikami o nieprawidłowej budowie : Coś jak przy dawkach na granicy - skuteczności?

Sry za zaplon :D

posmarowalem szczyt patyczkiem do uszu, + kropla na szczyt.

zasilacz 12V 1A, jakies 7h.

Szczyt na chwile obecna.





Roztwor jest bardziej szary w rzeczywistosci niz na zdj


Bedzie cos z tego? :D

PS.
Oswieci mnie ktos i znajdzie agrowloknine na ebayu lub poda nazwe?
Pozdro
 
Ostatnia edycja:
S

sub

Guest
Sry za zaplon :D

posmarowalem szczyt patyczkiem do uszu, + kropla na szczyt.

O moja ulubiona metoda ;)

zasilacz 12V 1A, jakies 7h.

I pełno tlenku srebra w - roztw?
Wolnych Ag+ pewnie z tyleco wynika.. z rozpuszczalności tlenku - a reszta - to zawiesina tlenku srebra - który.. zapewne "dodaje" temu powera.
Jak by niepatrzać kapkę rozpuszczalny jest..

Szczyt na chwile obecna.

Bedzie cos z tego? :D

PS.
Oswieci mnie ktos i znajdzie agrowloknine na ebayu lub poda nazwe?
Pozdro

;) Wyglądają na ok.
Ale chyba są nieco późno.
I nie wiele..
 
Ostatnia edycja:

Wiz Khalifa

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2013
Postów
184
Buchów
0
Czyli mając jeden krzaczek robię na jednej gałązce faceta-->pyłek, a na drugiej gałązce robię pestki dobrze kumam ? :)
 
S

sub_23

Guest

Sprawdź - Na jakiej podstawie - niby - ktokolwiek miałby ryzykować : odpowiedź.
Może działać nieźle - może działać słabo - może wymagać wielu aplikacji.

Po zdjęciach z googla - identycznie opisane coś z taką samą nalepką - ma kolor jak siki - co wskazywało by na - zawartość : koloidalnej zawiesiny - ?? tlenku ?? srebra - jeśli tak jest - powinno być mocne: Jeśli jest koloru jak woda.. cholera wi.

Czy to jest ? - coś co jest Argentum colloidale - w wersji - stabiliozwanej białkami - czy jest to uzyskane - poprzez elektrolizę - i ile jest w tym dostępnych jonów Ag + : nie ma w opisie nic na ten temat wiec.. ??

to to samo?
http://www.bangla.pl/zdjecia-aura-herbals-argentum-200-srebro-koloidalne-up37087-2.htm

ps: za podobną kasę da sie dostać 1g Azotanu srebra - wystarczy na 2l - roztworu - przeznaczonego do miejscowej aplikacji patyczkiem do uszu - 100% skutecznego.

ps: Jak sprawdzisz daj znać jak poszło. Ciekaw jestem na ile skuteczne jest.
 
Ostatnia edycja:

Beret

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2014
Postów
146
Buchów
0
Doświadczenie nabyte w tym roku:
CS zrobione w tamtym roku nie działa(a na pewno, nie działa jak świeże).
Znalazłem na strychu słoiczek CS z zeszłego roku(woda przegotowana,łańcuszek 975-chyba i prostownik 12v), które działało. Na oko było widać, że coś nie halo, bo zrobił się grafitowy osad, a na górze przeźroczysta woda. Ale po wstrząśnięciu wyglądało ok. Postanowiłem zrobić eksperyment i dałem identyczną dawkę na taką samą roślinę, co w zeszłym roku(3 razy w ciągu 2 tyg.),minął miesiąc, przy nakładaniu, normalnie spaliło topa, ale wyrosły normalne kwiatki. To wszystko nie wpłynęło na wysokość rośliny,ale teraz roślinka spryskana wygląda na najmłodszą(co ciekawe nawet dolne, niepryskane odrosty są młodsze).
Takie info,może kogoś zainteresuje
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Ja sam mam azotan srebra, którego używam od 3 lat - działa cały czas - wytrącił się osad ale nadal działa jakby to kogoś zainteresowało mimo, że teraz widzę że to temat o cs :D ale srebro to srebro :p
 
P

Para#normalni

Guest
Posiadam Jonizator wody PTV-KL, w którym mogę wytwarzać wodę srebrną o stężeniu do 35mg/l. Czy to wystarczy, a może bezpieczniej opryskiwać słabszą?
 
Ostatnia edycja:

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Mam takie coś



I od Cerbera dostałem-

 
G

Guest

Guest
Od Cerbera to kawę dostałeś bez śmietanki :) , a to ze sklepu też miałem daje rade po 5 opryskach ;).
 
P

Para#normalni

Guest
Jeszcze jedno pytanie - kiedy opryskiwać roślinę w przypadku Auto Floweringu. Na długo przed pokazaniem się preflowerów?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół