nasiona marihuany

Feminizowanie nasion przy uzyciu CS - koloidalnego srebra

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Azael

Guest
Kai, a ten feminizator ze sklepu znacznie odstaje jakością od samorobnego?
Nie chce mi się bawić w robienie, jestem leniwym kut*sem.
A porobiłbym trochę pestek AF na następny sezon jakiejś mocnej odmiany. Podobne Amnesia Haze Automatic od RQS jest mocna.
 
P

Para#normalni

Guest
Kolego, niestety nikt mi nie odpowiedział na pytanie, ale jeżeli srebro o stężeniu 35PPM (mogę potrzymać dłużej, ale nie wiem w jakim tempie przyrasta i jakie będzie dokładne stężenie) jest wystarczające to mogę Ci to wysłać. Obecnie testuje je na jednej roślinie celem uzyskania pestek z AF-ów właśnie.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Kai, a ten feminizator ze sklepu znacznie odstaje jakością od samorobnego?
Nie chce mi się bawić w robienie, jestem leniwym kut*sem.
A porobiłbym trochę pestek AF na następny sezon jakiejś mocnej odmiany. Podobne Amnesia Haze Automatic od RQS jest mocna.

Nie wiem Azael, nie testowałem go jeszcze. Równiez jestem leniwy i wolalem zakupić feminizator, niż sie babrać z azotanem. Koszt około 50zl, a ile pestek można mieć feminizowanych i jest duzo cieczy roboczej- 120ml. Polecam
 

astor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2011
Postów
222
Buchów
3
Używałem tego sklepowego daje radę ta 500 starczyła mi na jeden krzak
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Używałem tego sklepowego daje radę ta 500 starczyła mi na jeden krzak

jaka "500"? To jednego krzaka shermiles tylko za pomoca tej butli? 120 ml
 

astor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2011
Postów
222
Buchów
3
Pomyliło mi sie 120 tak jeden krzak jest gdzieś w dziale rozmowa o tym tylko nie pamietam dokładnie silver spray od ufololedy albo jakoś tak
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
panowie mam takie pytanie ile razy w tygodniu mam pryskać krzaka oczywiście pannę żeby wytworzyła męskie kwiaty? i czy muszę codziennie robić oprysk? i jak już wytworzy to mam dalej pryskać żeby nasiona wyszły feminizowane? dzięki z góry za info :)
 
S

sub

Guest
panowie mam takie pytanie ile razy w tygodniu mam pryskać krzaka oczywiście pannę żeby wytworzyła męskie kwiaty? i czy muszę codziennie robić oprysk? i jak już wytworzy to mam dalej pryskać żeby nasiona wyszły feminizowane? dzięki z góry za info :)

http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Feminizacja

--> konkretniej TU : http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Srebro_koloidalne_-_otrzymywanie_elektroliza - opis na końcu: to bardziej opis wyników: stosowania : odmiennych procedur: ale zawsze coś.

CS jest mniej obliczalne od STS - nie wiadomo ile srebra jest.
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
dawno nikt nic nie pisał na temat tego feminizatora. Szczerze nie polecam gówna kupować lepiej sie lekko wysilić i zrobić własne. całą butle wypsikałem również na kilka krzaków i na jednym zadziałało ale niepłodny pyłek. Ogólnie to gówno jest. Od Fan (Dzięki mistrzu) dostałem cs i po 1 oprysku całą odrazu popaliło i jeden oprysk starczył aby były męskie pały :D. Także panowie do roboty :p.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
panowie mam takie pytanie ile razy w tygodniu mam pryskać krzaka oczywiście pannę żeby wytworzyła męskie kwiaty? i czy muszę codziennie robić oprysk? i jak już wytworzy to mam dalej pryskać żeby nasiona wyszły feminizowane? dzięki z góry za info :)
zależy co masz kupny czy robiony sts mój z growshopu zawsze działa 5xna 10 dni co drugi dzień 24/h
 

impero

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2013
Postów
71
Buchów
0
Dziś w aptece zakupione został tonik. Jest napisane ze 100% srebro koloidalne. Ktoś miał styczność i jakie proporcje zastosować z wodą destylowaną?
12899702_872916052831321_518172900_n.jpg
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
A jest podane stężenie srebra w tym roztworze ? :>
 

impero

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2013
Postów
71
Buchów
0
niestety nie ma napisanego stężenia, na internecie też ciężko znaleźć informacje na temat stężenia w tym toniku ;/
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Na moje to to za słabo stężone jest. Ale próbuj, bez rozcieńczania.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
niestety nie ma napisanego stężenia, na internecie też ciężko znaleźć informacje na temat stężenia w tym toniku ;/

To bez tej informacji używanie tego to będzie loteria.


Kup sobie lepiej azotan srebra na allegro, 5g za 20zł i na kilka lat masz spokój.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół