nasiona marihuany

Fenomen

Wyszukiwarka Forumowa:

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Chłopaki maja niezle kawalki[klasyk] jezeli niesluchaliscie to sobie sciagnijcie z netu
 
R

Rider

Guest
zycie plynie jak zeka... czas powoli ucieka... niewiem co mnie czeka... sam na sam jestem z nia... czy jakos tak... za***iste ;] album - sam na sam.
 
R

Rider

Guest
Poprawka. Zycie jest jak rzeka, sam jestem znia, z jej pradem czas ucieka, ludzie z mozolem przez nia brnom, niewiem co mnie czeka ruzne zeczy mi sie snia, sam na sam jestem z nia... tylko ten teks z plytki pamietam ;] fajny kawalek tez byl, ludzie przeciwko ludzia ;]
 
1

19(L)16

Guest
eee ta ich nowa plytka jest lipna.raptem kilka dobrych kawałkow.ale EFEKT to jest mistrzostwo swiata.dla mnie jest to najlepsza polska plytka wszechczasow.wychowalem sie na niej heh
 

pscółka

Active member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
26
Buchów
0
dla mnie Oni zawsze beda Mistrzami :thumright: maja za***isty talent do tworzenia muzy :geek:
nie sypia banalami jak niektore plastikowe wylansowane cwele :thumleft: Ich teksty zawsze maja pozytywne przeslanie przyklad "ludzie przeciwko ludziom" :king: przyznam ze sa mi dosc bliscy ... nie byle wydarzeniem bylo przyjrzec sie jak kreca teledysk czy tez minac np.Żolfia na ulicy... :queen: Oni zawsze beda chluba ( teraz juz dobrze znanego polskim realiom) osiedla z ktorego jest dumny kazdy mieszkaniec ( w tym ja :tongue: ) zawsze bede miala do Nich sentyment :cheers: FENOMEN TO POTEGA

...to moje osiedle na ktorym mieszkam YELONKY znam je od dziecka... - a oto hymn :queen: PEACE
 
R

Raz

Guest
a co dzieje się z żółwiem? bo nagrywał na drugim albumie wsp zamiast jurasa
 

bejos

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2006
Postów
101
Buchów
0
Raz napisał:
a co dzieje się z żółwiem? bo nagrywał na drugim albumie wsp zamiast jurasa

nieiweim co się z nim dzieje ale to nie żółw tylko zółf

ta nowsza płyta cała do bani klasyka to płytka "Studio efekt" albo "Efekt" nie pamietam
ale klasyczne teksty nie ma slabszej piosenki na tej plycie wszystkie sa za***iste
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
pod koniec kwietnia wychodzi nowa płytka, "Outsider"...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół