nasiona marihuany

Fiend Bong - part 1

Wyszukiwarka Forumowa:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Siema !:spalony:

Chciałem wam zaprezentować pierwszą część mojej lufy. Niżej widzimy preecooler , który za pomocą szklanego kolanka zostanie połączony z komorą główną , która będzie odfiltrowywać, i rozprowadzać dym na następne dwie komory, wyposażone w wewnętrzne elementy wspomagające filtracje... te dwie komory zostaną połączone z ostatnim elementem poprzez dwa otwory wejściowe, i tam odbędze odbywać się proces ostatniej filtracji. później to nie wiem co będzie...

Materiały :

Szkalane kolanka, z internetu

Słoik push top, po kawie - eders - coś tam

wkrętarka, wiertła do szkła

Dyfuzory , są to solniczki ceramiczne, tanie z internetu , za***iste, bo mają uszczelki i gotowe otwory...

Jeden connector + cybuch, bowl , czy jakoś...

Tak to idzie :

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

DSCN9412.JPG


DSCN9413_28229.JPG


test wody...

DSCN9411_28329.JPG


DSCN9393_28329.JPG


RSCN9396_28329.JPG


DSCN9421.JPG


DSCN9416.JPG


Preecooler działa za***iście, wszystko szczelne , można się nieźle załatwić ale to dopiero pierwsza komora , CDN... YO !
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Gruuuuba lufaajka!
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
No dzięki pany <joint>

Właściwie mam już gotową główną komore, ale musze jeszcze umyć, zmontować i uwiecznić. Bede je wrzucał tak etapami , bo regulacja szerokości otworów, poziomu wody etc. zajmuje troche czasu. Największy problem mam ze zdjęciami, bo pstrykne 100, a później nie wiem co wybrać... i to też jest powodem wrzucania projektu fragmentami. Przyznam , że wrzuciłem part 1, żeby zobaczyć czy przypadnie wam do gustu, i skoro jakoś poszło <lol> obiecuje lepiej zobrazować poszczgeólne etapy dalszych prac.

Jeszcze jakby to kogoś interesowało, to inspirowałem się Einstein Bong, takim z pipetek, jednak tamto jest plastikowe, bez dyfuzorów, pomysł spoko, ale materiały kiepskie, więc postanowiłem zmodyfikowac. Zapodam coś ala up do końca tygodnia. Yo ! <wodna>
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Yo! :spalony: :spalony:

Tuataj mam zaszczyt zaprezentować bubblera, a właściwie jest to podwójny bubbler z dwiema strefami które można zamrażać tóż przed sesją, jest też automatyczne sprzęgło... Sprzęt działa bardzo dobrze, okazało się, że komory mrożące świetnie się sprawdzają, i dym jest super ładki yyyyyyyyy 8) Pierwsze zdjęcie jest z przed modyfikacji, następne z dzisiejszej porannej sesji. :spalony:

Monstera z pierwszego posta już zbudowałem , i okazuje się , że ma niezliczony szereg zastosowań, właściwie jest to dobry sprzęt na party , bo można palić w kilka osób jedocześnie, można też szybko odłączyć jedną komore , i zabrać w plener. Prblem jest jednak taki, że leży rozebrany, bo musze o złożyć ( na czysto ) a iczekam na więcej kolanek bo mi potłukli... ale będzie !


DSCN9445_28229.JPG


Płyny zielony i czrwony można zamrażać.

DSCN9460_28229.JPG


Złożone

DSCN9452_28229.JPG


Spalone

DSCN9456.JPG


Yo !
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
...

DSCN9795.JPG

:weed-sign:
DSCN9796.JPG


znalazłem w szafie, na jesienne wieczory, zara lece do dila, bo dłonie się pocą, am pusty w ryj ech :yeahh:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół