nasiona marihuany

Filmy z hyperreala :)

  • Autor wątku haszyszekk
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
http://mm.hyperreal.info/video/
Wcześniej na to nie trafiłem, a archiwum jest bardzo obszerne i to nie jest archiwum jakichś krótkich klipów, ale nawet filmów po ok. 700mb.
Właśnie zacząłem ściągac coś o chodowli grzybków ;)
Co o tym myślicie? pzdr
 
D

dipe

Guest
Świetna sprawa. Też o tym nie wiedziałem.
Zaraz spróbuje zwolnić troche miejsca na dyskui pościągać co poniektóre rzeczy. Co prawda nigdy nic nie hodowałem osobiście ,ale może dzięki tym wskazówkom filmowym oraz tymi na forum wkrótce zaczne... ;)
Pozdrawiam i witam, bo nowy jestem tutaj.
ps.Dzięki za link.
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Bardzo dobry patent szkoda że podczas ściągania mam transfer do 2kb :( z taką prędkością ściągał bym chyba 2 misiące film który ma 700 mb :(
 
H

haszyszekk

Guest
Protektus napisał:
:cat: Ja mam 25 najmniej i mie sie wyświetla czas ściągania 8 godz.
Czyli jutro sobie z rana oglądne... pzdr
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
No to masz za***iś*** ja moge sobie o tym pomażyć :/
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Właśnie zacząłem ściągac coś o uprawy grzybków
Też o tym myślałem,rozmawiałem ostatnio z gosciem z cannabisu i powiedział mi że zastanawia sie nad sprowadzeniem odcisków i growkitów,oby to się udało.Aha sorki za ten mały offtop.
Fajny ten filmik o szałwi , kolesie jaką banie mają ,zwłaszcza taki w okularach ,ten to ma już too hard :pr:
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Ja teraz sciagam z hypera 700 mb film ten o grzybach i leci 299 - 280 kb/s jeszce 39 minut
 
H

haszyszekk

Guest
hehe... ten o grzybach jest spoko :) Jak dla mnie to za dużo zachodu z grzybami... wole sobie mj chodować ;) Teraz ściąga mi sie coś o szałwii, stoned free, hemp revolition i grass war on drugs :) szybkość na jednoego mi wzrosła do 63 kb/s ok.
SCuN napisał:
299 - 280 kb/s jeszce 39 minut
Chciałbym tak :) Mam niestety dzieloną radiówke wiec chyba tak nigdy nie będzie :rendeer: pzdr
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Ja dzisiaj rano ściągałem cannabiscup i leciało 200 KB/s i ściągneło się w niecale 20 minut :D
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Grower napisał:
Ja dzisiaj rano ściągałem cannabiscup i leciało 200 KB/s i ściągneło się w niecale 20 minut :D
tyle, ze cannabis cup jest do ogladniecia gdzies na necie :rendeer: i zajmie Ci to z 5 min :jocolor:
 

SND

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
52
Buchów
1
sciagnijcie sobie: wolnosc_jest_darem_boga_-_dokument(na samym dole listy).Dobry filmik o helupach z ulicy Foksal w Wwa
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
SND napisał:
sciagnijcie sobie: wolnosc_jest_darem_boga_-_dokument(na samym dole listy).Dobry filmik o helupach z ulicy Foksal w Wwa
transfer faktycznie świetny do tych filmików... leci mi chwilami pełne 8Mbit zeby tak wszystko sie ściągało :scratch:
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
wie ktoś z was jak ściągnąć filmy z tej strony http://www.urbangrower.com/ mi zapisuje sie tylko link, a sa ciekawe i chętnie bym ściągnął na twardziela, a może ktoś je już mai może je wrzucić na rapida
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół