nasiona marihuany

FIM - co to naprawde jest. CZYTAC!

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

esp

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2009
Postów
317
Buchów
0
hehe juz wiem dlaczego spie****iłem swoja 1uprawę eee tam po h*j stresowac te rośliny :p
 

heniu.1

Member
Rejestracja
Sty 10, 2007
Postów
17
Buchów
0
dzięki za wyczerpującą i konkretną odpowiedź, esp gratuluje, mogę powiedzieć jedynie że odmiany greenhouse nie nadają się na fim, rośliny wypuszczają skarłowaciałe i zmutowane liście odrostów nie ma, a jak są to marne, jedynie niższe pietra rośliny jakoś się trzymają, zobaczymy jak stres wpłynie na zmniejszenie plonów
 
G

Gość

Guest
a ma ktos zdjecie roslinki juz ucietej widok z boku? bo tak lepiej widaca chce zobaczyc czy nie spie****ilem ja to robilem nozyczkami wiec chyba moze byc ciezko ;d ale 1 raz to probowalem.
 

darekotfusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2010
Postów
255
Buchów
0
czyli jeśli cce żeby mi "4" odrosty wyrosły to byle gdzie na łodydze tylko nie tam gdzie liście wyrastają czy jak?
 

vikingwp

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
184
Buchów
0
czyli jeśli cce żeby mi "4" odrosty wyrosły to byle gdzie na łodydze tylko nie tam gdzie liście wyrastają czy jak?

musisz opie****ic stozek wzrostu, jak bedziesz mial 4-5 partii lisci wlasciwych. Pamietaj Fim opoznia zbiory:D
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
musisz opie****ic stozek wzrostu, jak bedziesz mial 4-5 partii lisci wlasciwych. Pamietaj Fim opoznia zbiory:D
Nie tylko na głownej łodydze ale też i na bocznych ale po co ?;]
 

darekotfusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2010
Postów
255
Buchów
0
chodziło mi o to gdzie uciąć przy liściach czy gdzieś w dalszej części łodygi?
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
No wkoncu! Wszystko krotko i przejrzyście. Dzieki, gdyby nie ten temat to z***albym fima w mojej kolejnej uprawie <joint>
 
K

Kot z Cheshire

Guest
patrzcie jakie k***y!!!

zerżnęli to z mojego topika i nawet słowem nie wspomnieli! slowo w słowo skopiowali!!! gdzie moja kasiora za prawa autorskie??!!

http://mary-jane.pl/wiki/Indoor#FIM

tylko na to okiem rzuciłem, prawdopodobnie reszta artów też od nas z forum za***ana! skandal! gdzie jest polcja? czemu nic nie robi?

jak komus się chce, to niech przejrzy tą stronkę, pozwiemy chujów!
:zjarany::zjarany::zjarany:
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
o te k***y sie wycwaniły...
na pewno cala strona to jedna wielka kopia i to mnie wk***ia ze taki ch*j nic w swoja prace nie wlozy zamiesci w internecie a prawdziwy autor nic z tego nie ma :zombi:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół