siemanko podrzucam takiego spocika ktorego znalazlem dostep do niego ciezki strasznie duzo tych jezyn mysle ze finalnie osadzam sie tutaj powycinalem, roslinki beda w doniczkach wiec nie martwie sie o jakies chwasty badz za duzo wilgoci dajcie znac co o nim myslicie
mam nadzieje ze zdjecia dobrze wrzucone
oceniajce sekcja odpowiedzi otwarta
mam nadzieje ze zdjecia dobrze wrzucone



