nasiona marihuany

First in, 0.64m2, tsw2000,afy

  • Autor wątku Usunięty 82690
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82690

Guest
Najlepiej przeglądać fotorelacje, patrzeć kto co pisze i wyciągać wnioski. Gdybyś wczytał się w to co piszą znawcy o biotabs to wiedziałbyś że ostro są nabite azotem i raczej daje się połowę tego co zaleca producent, chyba że lecisz na sprawdzonych przez siebie klonach i wiesz ze są konkretnymi żarłokami. A nie, wróć, nie dasz rady sklonować automata... :/



tak tylko wez rozkmin ktory to znawca a ktory amator:D nie znam waszego forum, wlasnie biore sie za przegladanie.
 
U

Usunięty 82690

Guest
Tak jak pisałem dolomit się wolno uwalnia, skocz do apteki i kup sól epsom żeby zadziałać natychmiast uzupełniając niedobory odpryskiem. Modlenie się nie zadziała, lepiej wziąć sprawy w swoje spryskiwacze.
Stężenie takie jak pisał kolega wczesniej 30g/l
Teraz już nic nie zmienisz z tymi 3 tabsami, do końca jakoś dadzą radę. Następnym razem zacznij od początku fr, a będzie prościej, taniej i szybciej. 3 tabsy na donice to spory koszt jak się nie patrzy i marnowanie potencjału.
Nie martw się każda następna uprawa będzie lepsza! Albo i nie, u mnie tak nie idzie :p
dobra, kupie ta sol, z tym ze ten problem wystsepuje tylko na dwoch lisciach, wiec nie jest to chyba taka tragedia. relacja od polowyy bo tak jak pisalem zaczalem ja na innym portalu. nastepne grow robie sezony, bede mogl w nich grzebac bez limitow, jak cos z***ie to przedluze weg i tyle, tu sie za szybko wszystko dzieje. co do tabsow to nawet pokazywal fotki plantow na trzech tabsach w 10l donicach. no nic, nauczka na przyszlosc./

i skad ja mam wiedziec czy mleko to znawca czy dałn, w galerii ma hpsa oswietlajacego planty od boku :D skad mam wiedziec ze jak psikne ta sola to ch*j nie strzeli wszyutskiego>?
 
U

Usunięty 82690

Guest
No to już nie możesz obwiniać nikogo innego niż samego siebie, skoro dałeś 3 tabsy na donicę. Nie wydaje mi się, żeby ktoś Ci tak doradził :)
co do tabsow to nawet pokazywal fotki plantow na trzech tabsach w 10l donicach. no nic, nauczka na przyszlosc./
 
U

Usunięty 82690

Guest
kuuuuwa sa niskie czy nie ? :D
pokazcie jakies fotki automatow w podobnych donicach w czwartym tygodniu poprosze :*
nie potrafie sie tu za dobrze poruszac, jeszcze. macie jakis czat? sb?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Sb jest dostępne od pewnego stażu i ilości postów, ale wątpię że długo tu pobędziesz nazywając kogoś na wjeździe "dałnem". Potraktuj to jako pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
 
U

Usunięty 82690

Guest
ale ja nikogo dałnem nie nazwalem, a powodem dla ktorego bede tu krotko bedzie raczej upierdliwa moderacja. co mi posty usuwasz, odpowiedzialem kazdemu a dodal sie jeden,

jesli @Mleko1986 poczuje sie urazony to napewno da znac a ja go wtedy przeprosze bo nie mialem na celu go zniewazac i mam nadzieje ze to tak nie wyszlo,, a twoje zdanie srednio mnie interesuje w tej sprawie
 
U

Usunięty 82690

Guest
odpowiedzialem kazdej osobie z osobna cytujac ich post, dodal sie tylko ostatni, ok moze jakis blad
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
skoro ktoś. Ci poleca sól magnezu na deficyt magnezu to raczej nie robi Cię w chu*a, tak na zdrową logikę, wystarczy wpisać sól epsom w Google i poczytać do czego się używa, skoro nie wierzysz forumowym dałnom. ?️‍♂️

p. s. wprowadzanie użytkowników w błąd, w szczególności tych nowych jest surowo karane. :)
 
U

Usunięty 82690

Guest
no masz racje, ale tego od tabsow nie mialem jak sprawdzic. dobra walic to wszystko bo ta dyskusja dalej juz sensu nie ma, jest jak jest. to co sa niskie ?:D dziekuje pozostalym za odpowiedzi i tak jak pisalem nie mialem zamairu nikogo urazac.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Wysokość nie ma znaczenia, możesz mieć niskie nabite krzaki albo wysokie tyczki na których za dużo kwiatów nie ma. Nie znam się na automatach więc nie oceniam. Pisz do automaciarzy.
 
U

Usunięty 79633

Guest
i skad ja mam wiedziec czy mleko to znawca czy dałn, w galerii ma hpsa oswietlajacego planty od boku :D skad mam wiedziec ze jak psikne ta sola to ch*j nie strzeli wszyutskiego>?

Nie chcę mi się tego komentować, ale to zrobię. Przychodzisz po pomoc, dostajesz ją. Potem myślisz że ktoś Cię w chu*a robi i mnie obrażasz. Zamiast użyć trochę mózgownicy i sprawdzić rozwiązanie które podaliśmy u wujka google.
W dodatku podpisujesz się niewiedzą wyśmiewając vertykalny typ uprawy:
Jak się doedukujesz i zrozumiesz dlaczego z boku świecę na planty to zerknąłbyś do działu zakończonych upraw autoflo i zobaczyłbyś masę zdjęć 4 tygodniowych automatów. Nawet moje znajdziesz hihi. Ale niestety nie świeciłem na nie z boku :(

Mogłeś nie zakładać tego tematu tylko od razu pójść po pomoc do kolegi który ci kazał wcisnąć 3 tabsy na donice, na pewno znał rozwiązanie twojego problemu. Poleciłby Ci calmag, który ma azot w składzie i dokarmiłbyś je jeszcze mocniej.

Na 90% wydajesz mi się z pokolenia "Z", twój typ zachowania na to wskazuje.
 
U

Usunięty 57104

Guest
Tak go Mleko zestresowałeś że aż musiał usunąć profil :( dodajcie do niedokończonych pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół