nasiona marihuany

Fiuty na forum

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

farmer zibi

Active member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
30
Buchów
0
Jak maja kogos dojechac to i tak dojada. Wczesniej czy puzniej. Policja jest w Polsce coraz sprawniejsza i bedzie coraz bardziej... A kaczory postaraja sie zeby bylo jeszcze lepiej (panstwo policyjne). Nie ma co sie obawiac za takimi leszczami jak ja ty kazdy na tym forum ktury sadzi sobie roslinke lub dwie nie beda biegac bo to strata czasu i pieniedzy panstowych.
 
R

rasta

Guest
To jest niemożliwe. Być anonomowym i nie namieżalnym w 100%. każdy komputer nawet używając programu maskującego pozostawia po sobie w necie wiele informacji. mogą one byc wykożystane do namierzenia twego kompa i ciebie. aczkolwiek sam program maskujący bardzo utrudnia znależienie danego komputera.



ale bez obaw. jak narazie policja ma troche za duzo roboty a za malo ludzi tym bardziej inteligentnych a tym bardziej informatyków. a jesli juz to zajmują sie pedofilją i piractwem.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja sie tam nieboje ze mnie nawiną sade sobie krzaka spalam go sam lub z kolegami nie handluje zielem nie jestem dilem i sadze ze ich nieobchodzi to ze se jaram bo to moja sprawa i niesadze ze jak mi znajdą krzaka to im sie lepjej zrobi ale staram sie byc czujny nietrzymam zbiorów w domu sadze tylko outdoor i tylko zaufanym plantatorom muwie o moich zbiorachw
 
N

neomm

Guest
Byczek napisał:
Ja tam jestem czysty ;] Jak jakies nasionka zamawiam to tylko do babci kolegi która raczej z narkotykami nie ma nic wspólnego :rendeer: A co do IP to sie nie boje bo mam zmienne :p HWDP możecie mi naskoczyć dziw*** :cheers:
I myślisz że cie nie namieżą ???????????? hahah
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Nie namierzą mnie, bo nawet nie mogą zobaczyć mojego IP :p Chyba, że jakiegoś admina przekupią ;]
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
No to jesteś w błędzie... Oni idą tylko od tych od neo albo od Twojej sieci i poprostu namierzają...
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Na forum może i nie, ale muszą tak działać :)
 
W

Wuyo

Guest
straszycie tylko tym tematem :/ splift maleje a wy mi adrenaliny dostarczacie :/ ale policyjne ścierwo to wróg najwiekszy

[ Dodano: 2006-03-27, 23:46 ]
yyy od neo czyli neostrady ale wiesz ze za kazdym razem gdy łonczysz sie przez neostrade z netem masz inne IP :)
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Tak wiem, ale napewno Twoje IP jakie miałeś danego dnia zapisuję się w ich bazie...
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Neo czy inna sieć internetowa ten sam dostawca.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół