nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Sklep niezawodny !!! Paczka dotarła, wszystko sie zgadza, esktra gratisy - tak ma byc !!! Kupujcie tylko w tym sklepie. Goraco Polecam !!!

---------- Post Zaktualizowany 13:34 ---------- Data pierwszego postu 09:18 ----------

Uwaga uwaga





Nowa mucha ląduje o 21:30.


Niestety ostatniej muchy nikt nie złapał :freak2: W tym tygodniu za znalezienie muchy do wygrania bon o wartości 200 pln


Zapraszamy do konkursu




Pozdrawiamy

jestem na sb
 
D

DarkMessiah

Guest
Jak zwykle konkurecje zawstydziliscie :D Zakupiony wentylator i dostalem mega gratisy z ktorych jest bardzo zadowolony! Nic tylko hajsy wydawac w F&F

EFEBAC50-BD6D-4AA9-B646-2EA6F672E95B.jpeg
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Super robota panowie! Ceny bezkonkurencyjne, szybka dostawa, za***isty kontakt i porządne gratisy. Jeszcze raz dziękuję :)
P. S na zdjęciu nie wszystkie zamówione graty, nawozy cyco to gratis do zamówienia

I wszystko poskladane!! :)
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemanko,
Kiedyś, gdy będę już za stary by uprawiać, zasiądę przy kominku, zapalę fajkę i opowiem wnukom o transakcjach z tym człowiekiem... :)

Polecam gorąco ten growshop - absolutny lider na rynku. Realizacja zamówień błyskawiczna jak zachipowane BMW E36 Sebka, elastyczność niczym lycra na dupie Karyny z niemałą nadwagą. Darzę ten sklep takim zaufaniem jak wspomniane dziewczę szew między pośladkami w tychże legginsach. Ich maskujący stretch, którego używają do pakowania jest tak czarny jak one (i moja dusza :silent:).

Złożyłem tam nie pierwsze i na pewno nie ostatnie zamówienie. Obsługa miła i pomocna, zawsze coś doradzi. Duża dostępność produktów. Świetny kontakt! Przy większych zakupach zawsze wpadają rabaty lub gratisy wyrywające mnie z trampek.

Na foto 2 setupy prawie w całości od flory-fauny (poza LEDem). Więcej detali już niebawem. Dzięki Florek



flo, flo, flora nad głową :yeahh:
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Siemanko,
Kiedyś, gdy będę już za stary by uprawiać, zasiądę przy kominku, zapalę fajkę i opowiem wnukom o transakcjach z tym człowiekiem... :)

Polecam gorąco ten growshop - absolutny lider na rynku. Realizacja zamówień błyskawiczna jak zachipowane BMW E36 Sebka, elastyczność niczym lycra na dupie Karyny z niemałą nadwagą. Darzę ten sklep takim zaufaniem jak wspomniane dziewczę szew między pośladkami w tychże legginsach. Ich maskujący stretch, którego używają do pakowania jest tak czarny jak one (i moja dusza :silent:).

Złożyłem tam nie pierwsze i na pewno nie ostatnie zamówienie. Obsługa miła i pomocna, zawsze coś doradzi. Duża dostępność produktów. Świetny kontakt! Przy większych zakupach zawsze wpadają rabaty lub gratisy wyrywające mnie z trampek.

Na foto 2 setupy prawie w całości od flory-fauny (poza LEDem). Więcej detali już niebawem. Dzięki Florek



flo, flo, flora nad głową :yeahh:


Florek lubi kiedy [MENTION=75024]delavega[/MENTION] jest zadowolony :D

Hmmm a co do tej nadwagi, to przecież tylko jedna kanapka była :lol3:
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Ruszamy z promocjami <lol>

Do końca roku na cały asortyment różne rabaty, od 5% do 20%.



Dodatkowo dodajmy kalendarz Canny z super dziewczynami :szczena:




Natomiast do zamówień powyżej 500 pln, dodajemy CYCO XL GROW




Pozdrawiamy
Flora& Fauna
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Witam, czy to nie jest przypadkiem błąd na stronie ?



Pozdrawiam :)
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Cześć,

Zgadza się błąd na stronie, dzięki za czujność. :)

Na pw otrzymasz podziękowania od nas.

Pozdrawiamy

Cała przyjemność po mojej stronie :D Korzystając z okazji mam pytanie. Cyco grow XL to nawóz mineralny czy organiczny ? Robię sporawe zakupy i jeżeli jest on mineralny to istnieje możliwość zamiany na jakiś organiczny? Dzięki za odpowiedz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół