nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

Observer

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2021
Postów
73
Buchów
66
Może dostanę "złotą łopatę" ale zapytać muszę bo moje wewnętrzne "ja" mnie zamęczy - czy Wasza Suzan jest w ogóle gdzieś dostępna jeszcze ? Co się stało z fajnie zapowiadającym się projektem. ? Wiem że obecnie można na audrino/raspbery ... można, każdy zaczyna ale nikt nie kończy... :(
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Może dostanę "złotą łopatę" ale zapytać muszę bo moje wewnętrzne "ja" mnie zamęczy - czy Wasza Suzan jest w ogóle gdzieś dostępna jeszcze ? Co się stało z fajnie zapowiadającym się projektem. ? Wiem że obecnie można na audrino/raspbery ... można, każdy zaczyna ale nikt nie kończy... :(

Kto pyta nie błądzi ;)

Na obecną chwilę jest dostępna na zamówienie Suzan Dean.
Może w przyszłym roku uda się wrócić do pierwotnej Suzan, ale to wszystko czas pokaże.


Pozdrawiamy
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Cześć!

W ostatnim czasie przez różne zawirowania byliśmy tu mniej obecni ale to się zmieni :)
Wycena, rada, wątpliwośći? Nie wahajcie się pisać PW lub maila.

Tymczasem... wjeżdża promocja:



Już niedługo kolejne promocje, nowości i zabawy :)

Udanego długiego weekendu!
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Dziękujemy za zamówienie i opinię!

Aktywowaliśmy nową promocję na flora-fauna.pl. Do 13 listopada ceny growboxów lecą w dół o 12%!

12.png


Zapraszamy na stronę i do sklepu stacjonarnego.

Tradycyjnie zachęcamy też do odwiedzenia działu NOWOŚCI
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Kolejne nowe produkty lądują na stronie naszego sklepu - między innymi Guanokalong - producenta cenionego przez wiele osób, a szczególnie tych, którzy siedzą po uszy w organice :)

Konkretnie pojawiły się:

  1. Vegetal Fertilizer w granulkach (opakowania 0,5, 1 i 3 L)



    Ten wegański super nawóz zapewnia niesamowity wzrost i kwitnienie w 100% organiczny sposób.

    To pełnowartościowa i ekonomiczna alternatywa dla nawozów zwierzęcych, takich jak ekstrakt wywaru roślinnego, mączka z glutenu pszennego, łupiny kakaowe, pestki winogron i fosforyt.

  2. Florizon (opakowanie 1 L)



    GK-Organics® Florizon zawiera azot, fosfor i potas iw połączeniu z proszkiem Guanokalong® zapewnia lepszy smak, jakość i wydajność produktu końcowego.

    GK-Organics® Florizon to organiczny stymulator korzeni i stymulator kwitnienia. Zalecane stosowanie przez cały cykl wegetacyjny w celu optymalizacji masy korzeni i kwiatów.

Więcej info w opisach na stronie - klikając w nazwę lub fotkę zostaniecie przeniesieni do naszego sklepu.

Zapraszamy!
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ten Florizon w płynie moze być fajny na uzupełnienie wega i pierwsza część flo. Do tej pory nie było niczego z Guanako w płynie co miało jakiś fosfor, tzra będzie sprawdzić.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Zamówienie jest skorygowane do granic możliwości :)

Pozdrawiamy!
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Dzień doberek :)

od teraz na stronie aktywna jest nowa promocja: -12% na cały asortyment BIOTABS!!!


Chcesz zrobić większe zakupy i uważasz, że powinny być wycenione indywidualnie?
Zrób zamówienie przez stronę flora-fauna.pl, w uwagach do zamówienia napisz "wycena #" i wyślij nam PW z informacją o takim zamówieniu tu na forum. Sprawdzimy co możemy zrobić!

Pozdrawiamy i życzymy udanego weekendu!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół