nasiona marihuany

Follow The Rabbit - zdjęcia i opinie.

Wyszukiwarka Forumowa:

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Cos około 170 x follow the rabbit

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

FranekKudżok

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
261
Buchów
0
moje Followy wyglądają skromnie na tle LosMenelosa , w końcu to mój pierwszy out







a tu mój spot , cztery rośliny najbliżej kadru to Followy

 

Joe Szklaneczka

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
276
Buchów
0
FtR to mega mocny cross , ma Mega pie****nięcie !

Zostawiona sobie sama z garstką azofoski na jałowej glebie około połowie maja . Nie opiekowałem się nimi , długotrwałe deszcze sprawiły że zwątpilem w nie ! Kilka dni temu ide odwiedzić mogiłe a tutaj taki widok !!





Dodam że dwie to samice a jedna się nie określiła :bounce:

Avee :yeahh::yeahh:
 
M

Mr. Edek

Guest
Gruda, na pewno wstawie tu kilka zdj. z Rabitt`ów choć w tym roku i tak jestem zawiedziony, teraz mam jedno pytanie. To były regi czy femki, bo u mnie po ostatniej wizycie 3/4 to będą panny z mojego punktu widzenia.
 
D

delete

Guest
Gruda ja się przyznaję bez bicia, że nic nie będę w stanie pokazać :( Popełniłem błąd, że wszystkie FTR posiałem na nowym spocie... Część nie wyrosła ale zdecydowana większość została zniszczona przez sarny, które zrobiły sobie legowisko. Zostały dwie roślinki, ale że były malutkie i pożółkłe to dałem sobie z nimi spokój. Posiałem w sumie 14 FTR, resztę rozdałem i jeszcze zostało mi kilka pestek. Może za rok... Dzisiaj wpadnę na jedynego spota jaki mi został i założę fotorelkę. Jest to dosłownie kilka roślinek z czego większość to pestki od WARRa, FTR niestety tam nie sadziłem, a szkoda bo tam żadne zwierzęta nie chodzą. No cóż... Wyszło jak zwykle :sunny:
 
D

delete

Guest
Siema to moj Falow The Rabbit bardzo ladnie sie krzaczy jeszcze sie nie oreslil


Pzdr Babys
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
A u mnie już kwitnie Follow The Rabbit Zdj :jaraczz:
f.jpg
 

2112

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
317
Buchów
0
Zaniedbany w małej doniczce, wysadzony na spota końcem czerwca. Na 3 sztuki wysadzone 2 okazały się samcami.
Samiczka:

followtherabbit1-spot-2-pierwszy-10_08.jpg
 
K

Kwasimir

Guest
i jak tam panowie? pokażcie jak rabbity rosną :)

dla tych którzy będą mieli najlepsze fotosy czekają za***iste strainy na przyszły sezon ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół