nasiona marihuany

Forumowe rozmowy na fazie

Wyszukiwarka Forumowa:

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Dziwne że jeszcze podobny temat nie powstał - mozna by bylo stworzyć ciekawe konwersacje chociaz malo kto jak jest tak porządnie za***any ma w głowie gadanie na jakims forum, ale moze ten pomysł przejdzie :p

Ja aktualnie jestem 11h po i mam tendencje do rozkminiania i poważnych rozmów na różne tematy... Już mnie nic nie trzyma więc niestety nie moge rozkręcić tematu ale moze ktos z Was jest na bani i zacznie :)

PS. nie wiem czy to odpowiedni dział jak coś to przenieście :p
 

szareczek

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
28
Buchów
0
Ja myśle że taki temat powinien być na głównej stronie Forum..bo wątpie że tu trafie na za***istych shizach.. xP
 
R

romanziom

Guest
zeczywiscie czego taki temat nie powstal?filozofowie spieraja sie co do tej kwestii aczkolwiek prawda jest ze nikt nie podja proby napisania takiego tematu i pomysl jakim jest napisanie tego tematu jest originalny,niepowtarzalny oraz jedeny w swoim rodzaju jezeli ktos byl lub jest na fanie czy tzw bani to niech pisze bo tojest temat godny uwagii
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Kotek mruczek, mieszkaniec Wrocławia zaginał wczorajszego dnia. Ostatniowidziano go w pobliżu starej oczyszczalni ścieków gdzie grasują zmutowane BoBry. Policja wszczęła śledztwo. 135 funkcojnariuszy przeszukiwało wczoraj lasy w bobliżu starej oczyszczalni ścieków. Niestety psy nie złapały żadnego tropu.

Z Wrocławia mówił do panstwa battleangel :flower:

Właśnie mam dobrą fazke

Jestem za tym żeby na głównej stronie w dziale :Marihuana: znalazł się temat "Rozmowy na fazie" (albo "fazy w toku" :p ) I jak by się w to weszło to w podstronie by były różne tamtety np. Polityka, filozofia :p itp. Tylko nie wiem czy to by zdało egzamin :p nie wiem ilu ludzi pizga w domach, niektórzy napewno ale moze inni nie pizgają na chacie to jak by wtedy tu pisali:p Dlatego mogłby tu być słaby "ruch". Ja osobiście jestem za i będe często pisał :jocolor: :flower: :jocolor: :flower: :jocolor: :flower: :jocolor:
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Ale dawno za***any nie bylem :D :flower:
napisze co mam na biórku - myszka,glosnik lift i ksiazki :p a na drukarce siedzi zając :p kurna nie chce mi sie tu pisac jednak to ch***wy pomysł na forum ...
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
wg. mnie temat powinien mieć tytuł "rozmowy po tłoku"

siedze w domu bo jestem chory, pół godz. temu wpadł do mnie qumpel, a ponieważ mam wolną chate, to wspólnie doszliśmy do wniosku że na moją chorobe najlepsze będzie ZIOŁOLECZNICTWO, lada noment wpadnie do mnie zaprzyjażniony dil, wiadro już stoi, obok niego dwu litrowa butla bez dna za to ze szklaną lufą w korku :)))))

jak będę w stanie to coś napisze później

[ Dodano: 2006-03-07, 14:20 ]
ooooooo szitttt mocne dżigitttt :)

przedni tłok wyszedł
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
ELOS BOBMKOS KACZOPOBRZĘKUJĄC CZASEM W PASZY BO KACZOROWY WYSKRZELIŁ SIĘ PO OBŁOKACH BO TO BYŁA STOPA MILOWA GODZINA Z KRAKOWA SIĘ ROBI DŁUGA BO MRUGA DO NIEJ KOT OWOCNIK KOLEGI POMOCNIK I FRUWA NA BUJACZU GDY SIĘ GO Z RANA POŁECHTACZU W ŻOŁĘDZIA PARSZYWCA BINGOWEGO MASTERMISTRZA BO ZAKOLE JEST GOŁE I SROGIE W SWOJEJ PRZESTRODZE BO BODZE I KOŁACZE SIĘ TAM TEN PAROSTATEK.
Wogule ojojoj jupi dzigit i fakaldo kotka niosłem drgając żadko, a że byłem na klonowej to zrobiłem bubu dabu a koteczek chlup do stawu:) a że babcia zobaczyła co wyprawiam z jej kołaczem, jak mnie w rychtyk wyszczelała to żem żem teraz ostro płaczem, ale ja żem nie jest baba, jestem Kater, fajna sprawa!
wLEKąCA SIę KROWIA BRUDKA NABąKNęłA SPALONEGO JAżęBINOWCA ABY ZAJął SIę KOTLETEM MIELONYM BO NIKT W REZYDENCJI MIAł NIE ZOSTAć, CHOCIAż BYłO ZIMNO NA URLOPIE ZDROWOTNYM TEJ BABCI KAWCI Z DRUGIEGO PIęTRA TO Ją DO łUżKA POłOżYLI TAKIE ZIELONE....LISTKI I ICH WOń ZATYKA ICH PORY MIęDZY WAGOWE BO Są ENORMOUS WOGULE I OJOJOJ
 

phil9169

Well-known member
Rejestracja
Paź 21, 2008
Postów
89
Buchów
2
temat jak najbardziej za***istrzy z ostatnio dodanych, popieram kolege w zrobieniu głównego tematu na stronie głównej, możnaby w tym temacie zamieścić rózne rozmowy nietylko na fazie po sammej mj...

wiecie co, właśnie sobie uświadomiłem, że ku**a lubię przeżuwać łodygi mojej roślinki, ku**a smakuje jak guma do żucia o smaku miętowo-starogardzkowy tylko twardsza..ihuj
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
"ale mam wenę. mam natchnienie dzisiaj. będę elokwentny, nie przeszkadza ci to?"

"yyy... yyy" [byłem tak zbakany że nie mogłem mówić]

"nie no, zawiodłeś mnie. sprowadziłeś mnie na ziemię przebijając twardym ostrzem bezlitosnej krytyki chmury moich wzniosłych urojeń"

"yyyy... no..."
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
od poniedziałku nie pale ! <rotfl>

ale ku**a którego ? :lol3:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
ku**a naprawde nie macie co robic tylko siedziec na fazie na forum? xD czasami wpadne za***any, ale straszny przymuł jest ( nawet na klawiaturze się ciężko pisze ).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół