• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w wi臋kszo艣ci kraj贸w jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwole艅. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij si臋 jakie przepisy reguluj膮 upraw臋 w Twoim kraju.
  • Chcesz pom贸c w rozwijaniu forum? Zamie艣膰 link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Fotoleracja Af amnesia XXL (0.22m2) LED 50 w 7200lm

Usuni臋ty 82723

Guest
P贸ki co jest dobrze... Jak sie panna wyciagnie to wtedy pokombinuj zeby sie nie przyjarala... A og贸lnie jest git.. 馃憤

Bambaramba

Well-known member
Post贸w
135
Buch贸w
64
Sieemmaaa

Czy to jakie艣 niedobory ???? I czy dokupi膰 pk13/14????

Usuni臋ty 82723

Guest
No tak wygl膮da jak by zaczelo brakowac potasu... Z tego co wywnioskowalem ze zdiecia.. Pk.. Warto zakupic i podac 1/4zalecanej dawki i obserwowa膰.

A calmag kiedy ostatnio dawales i ile..?

Bambaramba

Well-known member
Post贸w
135
Buch贸w
64
Coraz wi臋kszy deficyt .... Jakie艣 rady pk b臋dzie w poniedzia艂ek .... Za nied艂ugo zmierz臋 Ph g贸ry i do艂u niestety mam tylko p艂yn dzi艣 podlana tylko woda ......

Usuni臋ty 82723

Guest
Potas wystepuje w sk贸rkach banana.. Mozna zrobic koktail do podlewania.. Dora藕nie..

Usuni臋ty 82723

Guest
Te liscie i tak juz nie dojda do siebie. Chodzi o to zeby zatrzymac post臋p niedoboru... Nie wiem co ci doradzic.... Jak juz przyjdzie ci wszystko.. Dodaj jej tez troche azotu.. Bo on caly cykl jest potrzebny.. Ale nie przesadzaj.. 1/4. dawki..

Bambaramba

Well-known member
Post贸w
135
Buch贸w
64
Te liscie i tak juz nie dojda do siebie. Chodzi o to zeby zatrzymac post臋p niedoboru... Nie wiem co ci doradzic.... Jak juz przyjdzie ci wszystko.. Dodaj jej tez troche azotu.. Bo on caly cykl jest potrzebny.. Ale nie przesadzaj.. 1/4. dawki..
Czyli mam rozumiec 偶e pk 1/4 dawki ,biohumus te偶 1/4 dawki kalmag te偶 1/4 dawki czy normalnie tak jak dawa艂em i czy wszystko zmiesza膰 za jednym podlaniem ?...

Usuni臋ty 82723

Guest
Biohumus mozna dawac normalnie calmag dawaj jak dawales oczywi艣cie nie caly czas..(nie za kazdym podlaniem) Pk 13-14.. Jest mocne zalecam dawac stopniowo.. I zsczac od 1/4 i mozesz dac wszystko za jednym podlaniem...

Bambaramba

Well-known member
Post贸w
135
Buch贸w
64
Dzie艅 49

A wi臋c po podlaniu canna biohumus i pk deficyt ci臋 powi臋kszy艂 ... Po podlaniu wczesniej sama woda nic si臋 nie dzia艂o ..... La膰 sama wod臋 ?? Bo a偶 li艣cie pali jak narazie ....
Jakie艣 rady ?? Dobrze si臋 ma ? Dobrze wygl膮da jak na wiek ? ...

pazur

Tylko spok贸j nas ocali
Post贸w
464
Buch贸w
432
Sprawdzasz wage donicy przed podlaniem?Na pierwszy rzut oka wygl膮da na zbyt cz臋sto podlewan膮.

Usuni臋ty 82723

Guest
No jak juz dales potas i fosfor... I nic sie nie zmienia.. To na pewno nie kej tego wiecej... Calmag tez dawales.. Pytanie czy na pewno masz dobre ph... Bo skoro ma wszystko to tylko blokuje jak zle ph.. Roslina nie pobiera skladnikow... Lej sama wode o wlasciwym ph.. Czym sprawdzasz wode ktora lejesz..? Wielkiej tragedii nie widze.. Oby nie by艂o gorzej

G贸ra D贸艂