nasiona marihuany

Fotoleracja Af amnesia XXL (0.22m2) LED 50 w 7200lm

Wyszukiwarka Forumowa:

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Szafka( 0.22) m2 2 żarówka Philips 1x 19 1x 23w 1 x żarówka LED grow niby miała mieć 30 w ale pobiera 9
W środku 1 amnesia XXL od thc THC
Cykl od niedawna 18/6 do 25 dnia leciało 12/12 wiem że i moj błąd początkujący
Nawóz jak narazie żadnych nie daje leci sama woda odstana z kranu
Docina 7l ziemia z ogrodniczego zwykła do kwiatów doniczkowych ph6-7
Jeden wiatrak mieszajacy jak narazie tylko chodzi filtr z maty węglowej podwojna warstwa



Czekam na rady , pociski itp xd

Dzisiaj jej 27dzien
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Buszek za fr, trochę mala jak na wiek, narazie ok jest
 
U

Usunięty 82723

Guest
I dobrze.. Nawozy narazie jej nie potrzebne.. Pobiera je z ziemi.. Zaopatrz sie w calmag... Bo będzie ci potrzebny.. A ogólnie wszystko jest ok.a mala jest bo nie potrzebnie jechales 12/12...
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
I dobrze.. Nawozy narazie jej nie potrzebne.. Pobiera je z ziemi.. Zaopatrz sie w calmag... Bo będzie ci potrzebny.. A ogólnie wszystko jest ok.a mala jest bo nie potrzebnie jechales 12/12...
Calmag obojętnie od jakiego producenta czy jakiś sprawdzony polecisz ?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Calmag obojętnie od jakiego producenta czy jakiś sprawdzony polecisz ?
Bez różnicy, może być też siarczan magnezu i siarczan wapnia jeśli zajdziemy taka potrzeba w każdym ogrodniczym kupisz a siarczan w magnezu nawet w aptece
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Mały Up dzień 28
Lekka walka z wilgotnością musiałem dodać szmaty by dobić w dzień 55 ,zawsze bywało 63/67 procent temp 28/29 w nocy wilgotność 47... co mnie smuci bo zawsze była wyższa w nocy ... Podlewana 3 dni temu zaledwie 200 ml wody i roślina się nie podnosi znaczy liście... Jeszcze jedno pytanie czy zdjąć ten plastik z żarówek jedna wisi może 10 -15cm od szczytu ....

 
U

Usunięty 82723

Guest
Mały Up dzień 28
Lekka walka z wilgotnością musiałem dodać szmaty by dobić w dzień 55 ,zawsze bywało 63/67 procent temp 28/29 w nocy wilgotność 47... co mnie smuci bo zawsze była wyższa w nocy ... Podlewana 3 dni temu zaledwie 200 ml wody i roślina się nie podnosi znaczy liście... Jeszcze jedno pytanie czy zdjąć ten plastik z żarówek jedna wisi może 10 -15cm od szczytu ....

No pewnie ze ściągnij... I daj je na okolo 20/25 cm od szczytu..

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 82723

Guest
I nie podnos wilgoci... Po co chcesz zeby plecha obrosla..? Co innego ne vegu... Teraz jak kwitnie do 50 %max starczy... 47%jak podajesz jest bardzo dobra wilgotnością..
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Z tą odległością właśnie jest problem świeca Ledy jakoś 10 cm od szczytu licząc ten plastik który można wyciąć ale będzie mocniejsze światło więc nwm czy warto czekam na odp
 
U

Usunięty 82723

Guest
Z tą odległością właśnie jest problem świeca Ledy jakoś 10 cm od szczytu licząc ten plastik który można wyciąć ale będzie mocniejsze światło więc nwm czy warto czekam na odp
Ściągnij..... Nie powinno nic sie dziac.. A mocniejsze swiatlo jest wskazane... Nie pryskaj woda po roslinie jak będzie sie palila lampa zeby nie popalilo lisci.. I ogólnie obserwuj...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół