nasiona marihuany

Fotoleracja Af amnesia XXL (0.22m2) LED 50 w 7200lm

Wyszukiwarka Forumowa:

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Ale martwi mnie ta jedna rzecz że ona się nie podnosi chyba ja przelałem nie podlewam od soboty doniczka jeszcze nie jest mega lekka więc czekać co nie ?
 
U

Usunięty 82723

Guest
Możliwe ze przez te klosze m a zamalo swiatla.....i dlatego jest oklapnieta jak po nocy.. Jak ma wilgotno to nie podlewaj...
 
U

Usunięty 82723

Guest
Z wilgocią tez nie przesadzaj... Wywal te szklanki z woda i ta szmate.. Trzymaj wilgoc do 40 do50 %max..
 
U

Usunięty 82723

Guest
Okey klosze zdjęte jutro zrobię porządek i bede kombinował by wilgotność była na 40-50
I dobrze... Przy flo duza wilgotnosc =problemy z plecha... Poza tym mozliwe ze i przez to roslina oklapnieta....słabe swiatlo, wiecznie mokra.. Na pewno będzie jej lepiej..
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
30 dzień życia


chodź chyba życie z niej ubywa jak opadała tak opada ,ostatnio podlewana była w sobotę sama woda jak i od samego początku
W dodatku robią się Szpony ,myślicie że czas ja podlać ? Donica nie jest ciężka ,ale lekka najbardziej też nie .... Ogólnie wilgotność 42 procent





 
U

Usunięty 82723

Guest
Jak ma mokro to nie... Ja bym nawet pokusil sie o zmiane ziemi.. Jak ma bagno... Możliwe tez ze jej od wligoci korzenie gnija... h*j wie...Masz dziury w donicy...?
 
U

Usunięty 82723

Guest
Musisz dac jej czas na dojście do siebie... Jak ma mokro nie lej trzeba czekać.. Po ty jak wyglada.. A wyglada ba ciemno zielona.. Wnioskuje za duzo azotu... Ogólnie nie wygląda zle... Daj jej czas.. Orzelej donice czystą woda o wlasciwym ph.... I czekaj... Nic innego nie pozostaje
...
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Musisz dac jej czas na dojście do siebie... Jak ma mokro nie lej trzeba czekać.. Po ty jak wyglada.. A wyglada ba ciemno zielona.. Wnioskuje za duzo azotu... Ogólnie nie wygląda zle... Daj jej czas.. Orzelej donice czystą woda o wlasciwym ph.... I czekaj... Nic innego nie pozostaje
...
Dam jej czas aż od dołu doschnie wtedy ja przeleje dzięki ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół