nasiona marihuany

Fotoleracja Af amnesia XXL (0.22m2) LED 50 w 7200lm

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82723

Guest
Póki co jest dobrze... Jak sie panna wyciagnie to wtedy pokombinuj zeby sie nie przyjarala... A ogólnie jest git.. ?
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Sieemmaaa

Czy to jakieś niedobory ???? I czy dokupić pk13/14????




 
U

Usunięty 82723

Guest
No tak wygląda jak by zaczelo brakowac potasu... Z tego co wywnioskowalem ze zdiecia.. Pk.. Warto zakupic i podac 1/4zalecanej dawki i obserwować.



A calmag kiedy ostatnio dawales i ile..?
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Coraz większy deficyt .... Jakieś rady pk będzie w poniedziałek .... Za niedługo zmierzę Ph góry i dołu niestety mam tylko płyn dziś podlana tylko woda ......






 
U

Usunięty 82723

Guest
Potas wystepuje w skórkach banana.. Mozna zrobic koktail do podlewania.. Doraźnie..

 
U

Usunięty 82723

Guest
Te liscie i tak juz nie dojda do siebie. Chodzi o to zeby zatrzymac postęp niedoboru... Nie wiem co ci doradzic.... Jak juz przyjdzie ci wszystko.. Dodaj jej tez troche azotu.. Bo on caly cykl jest potrzebny.. Ale nie przesadzaj.. 1/4. dawki..
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Te liscie i tak juz nie dojda do siebie. Chodzi o to zeby zatrzymac postęp niedoboru... Nie wiem co ci doradzic.... Jak juz przyjdzie ci wszystko.. Dodaj jej tez troche azotu.. Bo on caly cykl jest potrzebny.. Ale nie przesadzaj.. 1/4. dawki..
Czyli mam rozumiec że pk 1/4 dawki ,biohumus też 1/4 dawki kalmag też 1/4 dawki czy normalnie tak jak dawałem i czy wszystko zmieszać za jednym podlaniem ?...
 
U

Usunięty 82723

Guest
Biohumus mozna dawac normalnie calmag dawaj jak dawales oczywiście nie caly czas..(nie za kazdym podlaniem) Pk 13-14.. Jest mocne zalecam dawac stopniowo.. I zsczac od 1/4 i mozesz dac wszystko za jednym podlaniem...
 

Bambaramba

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
139
Buchów
66
Dzień 49








A więc po podlaniu canna biohumus i pk deficyt cię powiększył ... Po podlaniu wczesniej sama woda nic się nie działo ..... Lać sama wodę ?? Bo aż liście pali jak narazie ....
Jakieś rady ?? Dobrze się ma ? Dobrze wygląda jak na wiek ? ...
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Sprawdzasz wage donicy przed podlaniem?Na pierwszy rzut oka wygląda na zbyt często podlewaną.
 
U

Usunięty 82723

Guest
No jak juz dales potas i fosfor... I nic sie nie zmienia.. To na pewno nie kej tego wiecej... Calmag tez dawales.. Pytanie czy na pewno masz dobre ph... Bo skoro ma wszystko to tylko blokuje jak zle ph.. Roslina nie pobiera skladnikow... Lej sama wode o wlasciwym ph.. Czym sprawdzasz wode ktora lejesz..? Wielkiej tragedii nie widze.. Oby nie było gorzej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół