nasiona marihuany

Fotoperiod u AF

Wyszukiwarka Forumowa:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Cześć, w moim boxie siedzą 4xAF już tydzień temu wyszły z ziemi i do tej pory naświetlałem je 24/0 i teraz nurtuje mnie pytanie czy nie potrzebują one jakiegoś odpoczynku? Czy nie przeżucić jej na 20/4 albo 22/2 czy coś takiego? Jak to działa w teorii? I jakie są wasze doświadczenia?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Cześć, w moim boxie siedzą 4xAF już tydzień temu wyszły z ziemi i do tej pory naświetlałem je 24/0 i teraz nurtuje mnie pytanie czy nie potrzebują one jakiegoś odpoczynku? Czy nie przeżucić jej na 20/4 albo 22/2 czy coś takiego? Jak to działa w teorii? I jakie są wasze doświadczenia?

młodym siewką dałbym 18/6 niech sobie te prę godzin odpoczną, później już przy kwitnieniu dałbym 20/4
no ale to ja :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Cześć, w moim boxie siedzą 4xAF już tydzień temu wyszły z ziemi i do tej pory naświetlałem je 24/0 i teraz nurtuje mnie pytanie czy nie potrzebują one jakiegoś odpoczynku? Czy nie przeżucić jej na 20/4 albo 22/2 czy coś takiego? Jak to działa w teorii? I jakie są wasze doświadczenia?

Weź lepiej wrzuć fotki dupeczki, zamiast dublować tematy z działu 'Początkujący'. :D
Ktoś kiedyś rzucił takim porównaniem 'Czy potrzebujesz czasem snu? Rośliny też go potrzebują.' ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół