nasiona marihuany

Fotorelacja Konopia CBD blue swiss&ruderralis

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
U

Usunięty 54233

Guest
legalne czy nielegalne to prawo, a jeżeli dla ciebie to jest "stan umysłu" to dawaj sadź w ogrodzie jakieś 3 metrowe krzaki z 20% thc, bo to przecież tylko stan umysłu xD
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,521
Buchów
3,692
Odznaki
10
Po przeczytaniu tego wątku masz u mnie głos na grow roku. Taki znafca,a tu zgraja debili chce ci kłaść jakieś bzdury do głowy. Mamy ziomka co wie już wszystko i ma złotą metodę na out! Taki Graal na forumowych czeluściach
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Ja tylko przypomnę, że takie plantacje mogą podlegać kontroli oraz możesz do nich wybierać jedynie nasiona "kategorii elitarny albo kategorii kwalifikowany w rozumieniu przepisów o nasiennictwie" Czy blue swiss cbd jest taką odmianą? Myślę, że jako osoba "znająca konopie jak własną kieszeń" wiesz o tym, że identycznych wyników nie otrzymasz z nasion i równie dobrze 1 plant będzie miał 0,15% thc a 2 będzie miał 0,21% thc.
 

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
Zarobisz więcej jak za gwałt to przyjdzie i rozum do głowy.Powodzenia
 

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
wiesz co,racja,żałosne to co piszesz wulgarus ,ani razu nie posadziłeś w pl konopii ,z thc kuzwa, a się wypowiadasz,ty jeden na froncie,zjadacz rozumów

tutaj wszyscy mają legalną konopie ,jeśli chodzi o 'stan umysłu'

.
Sadzilem z thc sadziłem
 

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
Ja tylko przypomnę, że takie plantacje mogą podlegać kontroli oraz możesz do nich wybierać jedynie nasiona "kategorii elitarny albo kategorii kwalifikowany w rozumieniu przepisów o nasiennictwie" Czy blue swiss cbd jest taką odmianą? Myślę, że jako osoba "znająca konopie jak własną kieszeń" wiesz o tym, że identycznych wyników nie otrzymasz z nasion i równie dobrze 1 plant będzie miał 0,15% thc a 2 będzie miał 0,21% thc.
No No bo przeciez jak zapale 0,20 to nie dostanę na łeb ale jak zapale 0,21 zlapie psychoze i pozabijam ludzi wysadzę sie na dworcu ?
 

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
Po przeczytaniu tego wątku masz u mnie głos na grow roku. Taki znafca,a tu zgraja debili chce ci kłaść jakieś bzdury do głowy. Mamy ziomka co wie już wszystko i ma złotą metodę na out! Taki Graal na forumowych czeluściach
Wiem dzięki ?
 

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
ps a jak dopalacze były legalne psychodeliczne k***y twarde narkotyki po których ludzie robili sie wariatami taak to było spoko , bo po co wszyscy mamy byc zdrowi i normalni , gdzie tam na czym bede korporacje zarabiać truć ludzi z***anym jedzeniem i leczyc ich lekami i zarabiam miliardy No myślicie ze ja tyle głupi co wy mądrzy komus wysoko na górze nie jest na ręke aby było dobrze ?
 

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
ps a jak dopalacze były legalne psychodeliczne k***y twarde narkotyki po których ludzie robili sie wariatami taak to było spoko , bo po co wszyscy mamy byc zdrowi i normalni , gdzie tam na czym bede korporacje zarabiać truć ludzi z***anym jedzeniem i leczyc ich lekami i zarabiam miliardy No myślicie ze ja tyle głupi co wy mądrzy komus wysoko na górze nie jest na ręke aby było dobrze ?
Dodam jeszcze ze od zalania dziejów ludzie odkurzali sie i nie dbaniem o zdrowie obywateli jest zakaz mniejszego zła a stawianie na większe w biały dzien ruchaja nas w du*e a wy wielcy obrońcy marychy a sami zachowujecie sie jak bandyci tak sie czujecie hodując to pod przypalam a przypal jest w naszych głowach bo tak ktos powiedział . Nie , powinno byc tak jak chce społeczeństwo . Natury ludzkiej sie nie zmieni lubimy zmieniac stan umysłu . I nie widze w tym nic złego zeby robic to w sposob bezpieczny .
 

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
„ idz do lasu niech ci po układa w głowie nie po to sie za ciebie modlą bothisatwowie żebyś biegał jak chomik w kółko i gonił pieniądze”
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Dlaczego jeszcze nikt nie zamknął tego wątku i nie wy***ał do śmieci? :)
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
Dlaczego jeszcze nikt nie zamknął tego wątku i nie wy***ał do śmieci? :)
Bo lepiej żeby tutaj żył swoim własnym życiem niż później po całym forum latał hah po za tym zobaczymy jakie duże zbiory będzie miał i czy będzie miał bo może jakiś niebieski mu przyjdzie z wizytą haha
 

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
Nie wiem w czym problem jestem dobrym Ruchem na Legal w polsce , a wy macie jakaś piane z ust .
 

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
UPDATE

Siema robie up`a bo jak widzę hejt wylewa się tutaj pięknie , następny będzie chyba już przed przesadzaaniem do docelowego miejsca , dodam że dwa nowe blue swiss już kiełkują w ziemi .

zdj :






















 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół